/  2
عنوان : مهندس نعمتی : نیروهای جوان و با انگیزه قوه محركه پست هستند
کد خبر : ۱۴۷۳۸۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
ساعت : ۱۶:۵۲:۲۰

مهندس نعمتی : نیروهای جوان و با انگیزه قوه محرکه پست هستند

 

معاون وزیر، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم معارفه عضو جدید هیئت مدیره گفت: نیروهای جوان و با انگیزه قوه محرکه پست در مسیر تحقق اهداف متعالی شرکت و خدمت رسانی شایسته تر هستند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز شنبه در جلسه فوق العاده هیئت مدیره از محمدرضا قادری کرکانی عضو جدید هیئت مدیره به عنوان فردی خوش فکر و پرتوان یاد کرد و افزود: تخصص وی در زمینه حمل و نقل و لجستیک می تواند فرصت های زیادی را در مسیر توسعه و پیشرفت پست فراهم سازد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت به کارگیری فناوری و تکنولوژی نوین روز در شبکه پستی کشور، اظهار داشت: نگاهی به پست های موفق دنیا نیز موید این نکته است که تحول در تعریف ماموریت ها در راستا و همسو با خواسته و نیازهای روز مردم،  رشد و بالندگی پست را تضمین می کند.

قادری عضو جدید هیئت مدیره نیز در این جلسه با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات و بهسازی سرویس های پستی اظهار داشت: در همین راستا بهره گیری از ظرفیت های موجود و همچنین ارتقای منابع انسانی و شناسایی و استفاده از نیروهای کارآمد در اولویت قرار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تلاش خواهد شد بر اساس نیاز روز جامعه و مردم سرویس های جدیدی خلق شود افزود: در همین ارتباط حرکت در مسیر تحول دیجیتال در دستور کار قرار می گیرد.

گفتنی است؛ محمدرضا قادری کرکانی دارای مدرک دکتری برق و الکترونیک، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، متولد 1362 و متخصص سیستم های حمل و نقل هوشمند و لجستیک است.

وی پیش از این معاون فنی پروژه ملی ثبت تخلفات جاده ای و کارآفرین در حوزه  سیستم های حمل و نقل هوشمند و لجستیک بوده است.


تعداد بازدید : 2128

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0