/  3
عنوان : بازدید مهندس نعمتی از مركز نگهداری معلولان نارمك
کد خبر : ۱۴۷۴۵۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ 
ساعت : ۱۶:۵۳:۱۸

بازدید مهندس نعمتی از مرکز نگهداری معلولان نارمک

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست همزمان با روز جهانی معلولان از مرکز نگهداری معلولان جسمی و ذهنی نارمک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز دوشنبه 12 آذر ضمن گرامیداشت این مناسبت از بخش های مختلف این مرکز بازدید و با مسئولان آن دیدار و گفت و گو کرد.

وی خدمت به این قشر از جامعه را عبادتی بزرگ توصیف کرد و افزود: هر نوع خدمتی به بشریت نوعی عبادت است اما خدمت به انسانهایی که بنا به مشیت الهی از بخشی از توان و یا عضوی از اعضای خود محرومند، اجر و پاداشی دو چندان دارد.

معاون وزیر نفس کار در سازمان بهزیستی کشور را جهادی دانست و گفت: ماهیت کار در این سازمان با ادارات دیگر به طور کامل متفاوت و وظایف کارکنان آن نیز بسیار سنگین است.

او با تاکید بر اینکه به کمک دستان پرتوان مددکاران بسیاری از این توانیابان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرده اند، اظهار داشت: در دنیا کم نیستند افرادی که به کمک مددکاران خود و در سایه تقویت اراده، از سد ناتوانی ها گذشته اند و نام آور شده اند.

مهندس نعمتی ضمن ستایش از خدمات مسئولان و متولیان امور توانیابان؛ گذشت و شهامت را از خصوصیات بارز آنها بر شمرد و گفت: شرکت ملی پست به دلیل گستردگی در اقصی نقاط کشور، آماده است تا به نوبه خود در خدمت این قشر باشد و مرسولات پستی آنها را ، حتی در دورترین نقاط به دست شان برساند.

وی در پایان خواستار مشارکت تمامی دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان بر رفع موانع موجود بر سر راه توانیابان شد و گفت: مسئولان شرکت ملی پست تلاش می کنند با ارتباط مستمر با مراکز توانبخشی، در حیطه مسئولیت خود به رفع این موانع کمک کنند.


تعداد بازدید : 1009

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0