/  3
عنوان : مدیرعامل در دومین اجلاس مدیران عامل كشورهای عضو اتحادیه پستی حضور یافت
کد خبر : ۱۴۰۵۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۱۵:۵۱:۴۶

مدیرعامل در دومین اجلاس مدیران عامل کشورهای عضو اتحادیه پستی حضور یافت

 

تدوین برنامه‌های راهبردی جدید برای کسب‌وکارهای آینده پستی موضوع دومین اجلاس مدیران عامل کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، دومین اجلاس مدیران عامل کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی در سال 2018 روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه در استانبول ترکیه با حضور مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و کرمی مدیرکل امور بین الملل و با سخنرانی احمد ارسلان، وزیر حمل ‌و نقل، امور دریایی و ارتباطات این کشور رسماً کار خود را آغاز نمود.  

در این اجلاس، شرکت‌کنندگان در خصوص گرایشات نوظهور ایجاد شده در پست و چگونگی تدوین برنامه‌های راهبردی جدید برای کسب‌وکارهای آینده به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.   

در اجلاس استانبول ترکیه، موضوعاتی چون بهترین سبد خدمات پستی در عصر دیجیتالی امروز چیست، چگونه می‌توان برای ارتقاء زنجیره تأمین لجستیک، تراکنش‌های مالی سریع، قابل پیش‌بینی و ایمن ارائه نمود و تعریف جدید سرویس همگانی چیست مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار خواهد گرفت.

موضوعات این دوره از اجلاس از جمله مباحث کلیدی است که به منظور بهره مندی از  فرصت‌های ایجاد شده ناشی از دیجیتال‌سازی به بحث گذارده می شود.

نتایج اجلاس فوق در کنگره فوق‌العاده پستی جهانی در اتیوپی ارائه خواهد شد. دومین اجلاس مقامات پستی کشورهای عضو اتحادیه 20 اردیبهشت ماه به کار خود پایان خواهد داد.

شایان ذکر است در پایان مراسم افتتاحیه، از تمبر اجلاس رونمایی شد و مهندس نعمتی نیز حاشیه آن را امضاء نمود.

 

 


تعداد بازدید : 1581

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0