/  3
عنوان : روند پیشرفت پروژه سیماك با حضور عضو هیئت مدیره بررسی شد
کد خبر : ۱۴۰۷۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۶:۲۸:۴۷

روند پیشرفت پروژه سیماک با حضور عضو هیئت مدیره بررسی شد

 

عضو هیئت مدیره بر اجرا و پیاده سازی سریع پروژه سیماک در استان ها تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، چهاردهمین جلسه شورای راهبری سیماک با حضور زرگوش عضو هیات مدیره، میرزایی معاون فناوری اطلاعات و مدیران کل پست استان های قم، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری در محل معاونت فناوری برگزار شد.

در این جلسه زرگوش با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر تسریع در اجرا و پیاده سازی پروژه سیماک در کشور، گفت: با استفاده از ظرفیت ستاد اقتصاد مقاومتی استان به ویژه استانداران به عنوان روسای ستاد اقتصاد مقاومتی می توان دستگاه های مرتبط را به همکاری ترغیب نمود.

وی جمع آوری اطلاعات پایه در استان ها را ضروری دانسته و گفت: با توجه به سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای این پروژه در استان های کشور، ایجاد کارگاه های آموزشی و راه اندازی دفاتر PCO و PMO، جمع آوری هرچه سریعتر اطلاعات پایه شهرستان ها ضروری به نظر می رسد.

عضو هیئت مدیره سپس گفت: اجرای قدم به قدم پروژه براساس زمانبندی تعیین شده و مدیریت، نظارت و آموزش اعضاء باید به موقع انجام شود تا هر چه سریع تر شاهد بهره برداری از سرویس های آن در سراسر کشور باشیم.

زرگوش همچنین خواستار به کار گیری نیروهای متخصص و توانمند در دفاتر PCO شده و بر ضرورت برگزاری نشست تخصصی با مسئولان ارشد بنیاد مسکن جهت برقراری هماهنگی بیشتر در امور مربوطه شد.

وی اظهار امیدورای نمود، با همت و تلاش بیشتر همکاران شاهد بهره برداری هماهنگ و سراسری این پروژه در 17 مهر ماه سال جاری در کشور باشیم.

در ادامه میرزایی معاون فناوری مدیرعامل گزارشی از روند پیشرفت پروژه سیماک در استان ها ارائه و همچنین بر رفع مشکلات استان های حاضر در جلسه در این حوزه تأکید نمود.

این جلسه با گزارش مشاور پروژه از روند فعالیت در 16 استان پایان یافت.


تعداد بازدید : 1402

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0