عنوان : دعوت مدیرعامل شركت ملی پست برای شركت در راهپیمائی روز جهانی قدس
کد خبر : ۱۴۱۵۵۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۴۵:۱۴

دعوت مدیرعامل شرکت ملی پست برای شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس

 

مدیرعامل از کارکنان شرکت ملی پست جهت حضور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ در پیامی که به همین مناسبت از سوی مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صادر شده آمده: راهپیمایی روز قدس تفکر و اندیشه قدرتمند امام راحل است که امروز به یک فرهنگ با نام مقاومت اسلامی در سراسر جهان تبدیل شده است.

روز جهاني قدس يادگار گران سنگ امام راحل عظيم الشان است كه از دشمن شناسي آن عزيز فرزانه حكايت دارد. فتنه هايي كه امروز در مسير آزادي قدس شريف در كشورهاي محور مقاومت ايجاد شده اند به درستي انتخاب صحيح رهبر كبير انقلاب در هدف قرار دادن دشمن اصلي جهان اسلام و منطقه يعني رژيم صهيونيستي را نشان مي دهد.

بار دیگر چشم امید مظلومان عالم و ستم دیدگان سرزمین های اشغالی به سوی مردم روزه دار کشوری است که گرچه خود همواره آماج کینه توزی و تعدی دشمنان اسلام و ارزش های راستین الهی است، اما هرگز از آرمان حق طلبانه خود دست بر نداشته و در پرتو معرفت و بصیرت ژرف خود و در سایه ولایتمداری خالصانه اش پرچمدار مبارزه و ایثار و شهادت است.

مسئولان، کارکنان و همه دست اندرکاران شرکت ملی پست در سراسر کشور، همگام و هم کلام با همه مردم ایران و مسلمانان سراسر جهان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در این راهپیمایی با شکوه انزجار خود از دسیسه های استکباری علیه مسلمانان و مظلومان عالم را اعلام و بر عهد خود با امام خمینی ( ره )، شهدا و رهبر معظم انقلاب در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکیدی دوباره خواهند داشت.


تعداد بازدید : 704

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0