/  2
عنوان : GNAF و خدمات زیربخش آن موضوع تفاهم نامه پست و سازمان امور مالیاتی
کد خبر : ۱۴۱۵۹۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ 
ساعت : ۱۵:۶:۳۴

GNAF و  خدمات زیربخش آن موضوع تفاهم نامه پست و سازمان امور مالیاتی

 

پست و سازمان امور مالیاتی به منظور گسترش همکاری ها، تفاهم نامه امضاء کردند.   

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در مراسمی که صبح روز جاری با حضور مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، دکتر تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی و حلال خور عضو هیئت مدیره برگزار شد دو طرف در زمینه استفاده از پایگاه اطلاعات کدپستی به ویژه ظرفیت ها و قابلیت های GNAF و ارتباط آن با پایگاه های اطلاعاتی سازمان امور مالیاتی به منظور انطباق و اصلاح نشانی استاندارد و کدپستی مودیان، بهره گیری از خدمات اعتبارسنجی نشانی (AVS) برای انجام خدمت مرتبط با مودیان مالیاتی توافق نمودند.

همچنین بر اساس بندهای دیگر این تفاهم نامه، دو سازمان به منظور هماهنگی و تعامل موثر برای ارائه خدمت سازمان از جمله ثبت الکترونیکی اظهارنامه های اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین پرداخت مالیات بر درآمد مشاغل خودرو در دفاتر پستی سراسر کشور به منظور افزایش سطح دسترسی مردم و ارائه خدمات توزیع ابلاغیه ها و اوراق مالیاتی در نشانی مودیان و استعلامات امور مالیاتی با یکدیگر همکاری می کنند.

در همین ارتباط مهندس نعمتی با اشاره به سابقه دیرینه دو دستگاه در همکاری دو جانبه، ظرفیت ها و قابلیت های طرح ملی GNAF را برشمرد و گفت: شرکت ملی پست به عنوان یک نهاد خدمت رسان عمومی در سراسر کشور برای افزایش سطح دسترسی و ارائه خدمات باکیفیت و ارزان در هر حوزه از جمله ثبت نام الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی آمادگی کامل دارد.

وی همچنین افزود: این شرکت توانایی لازم برای بررسی های کارشناسی فرآیندهای سازمان و همکاری در ارائه بهینه خدمات امور مالیاتی به مودیان کشور را نیز داراست.

در این جلسه دکتر تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور نیز در سخنانی گفت: شرکت ملی پست به دلیل برخورداری از یک ساختار یکپارچه و پاسخگو و همچنین وجهه اجتماعی خوب و اعتماد عمومی، قابلیت بالایی در ارائه خدمات باکیفیت و در دسترس و ارزان را داراست.

وی سپس با تأکید بر علاقمندی سازمان بر توسعه همکاری های فیمابین با توجه به ظرفیت های موجود پست گفت: بهره گیری از روش های موثر در یکپارچه سازی اطلاعات دو سازمان به منظور ساماندهی جریان امور مالیاتی و اصلاح و بهبود بسیار باارزش ناشی از آن، از جمله مزیت های همکاری دو دستگاه است.


تعداد بازدید : 1115

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0