/  2
عنوان : مفتح به عنوان جوان ترین مدیر كل در شركت ملی پست منصوب شد
کد خبر : ۱۴۱۶۳۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۱۵:۳۴:۴۴

مفتح به عنوان جوان ترین مدیر کل در شرکت ملی پست منصوب شد

 

طی مراسمی با حضور نجاری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، محسن مفتح به عنوان جوان ترین مديركل از سوی مهندس نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به عنوان مدیر کل جدید پست استان کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این مراسم که فیلی معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، کناری فرماندار بویراحمد، غلام پور مدیرکل فناوری اطلاعات و سایر مدیران استانی نیز حضور داشتند؛  عضو هیئت مدیره با اشاره به اینکه مديركل جديد پست استان فردی مورد اعتماد است، افزود: وی باید با برنامه ريزي دقيق، اتحاد و انسجام همه جانبه در جهت رسيدن به نقطه مطلوب و اهداف كلان شركت از تمام سعي و تلاش خود استفاده کند تا انتظارات مجموعه را برآورده سازد.

نجاری با تاکید بر اینکه شركت هم اکنون با همت و تلاش وافر مجموعه همكاران توانسته است جايگاه واقعي خود را پيدا كند، اظهار داشت: كار و تلاش ارزنده شبكه پستي كشور كاري بسيار مقدس در جهت خدمت صادقانه به مردم و مشتریان مي باشد.

وی با اشاره به اين مطلب كه از طرف معاون وزیر و اعضای هيئت مديره به مديريت جديد پست استان اختيارات كامل داده شده است تا نسبت به رفع موانع و مشكلات احتمالي موجود اقدام شود، افزود: انتظار می رود مديريت جديد با درايت، صلاحديد و برنامه ريزي دقيق در اين زمينه از قابلیت ها، ظرفیت ها و امکانات موجود نهایت بهره برداری را داشته باشد.

نجاری اظهار داشت: رعایت انضباط و نظارت مستمر بر مباحث مالی ادارات تابعه، سیستمی کردن امور و تدوین دستور العمل های جامع اداري و مالی از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره با تاکید بر لزوم توجه به بخش اجرا به ویژه توزیع، قبول و چابک سازی نیروهای ستاد در جهت تقویت واحدهای اجرایی؛ رضایت کارکنان را موجب جلب رضایت بیشتر مشتریان دانست و گفت: با اصلاح ساختار مناسب و استفاده از نيروهاي كاردان و متخصص باید بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهیم تا در عرصه رقابت حرفی برای گفتن داشته باشیم.

مديركل جديد پست استان نيز با اشاره به این که توسعه پست به سه عامل اساسی و مهم بستگی دارد افزود: نیروی انسانی توانمند و متخصص، ساختار متناسب و استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته می تواند توسعه چشمگیری را موجب گردد.

مفتح تصریح کرد: ایجاد خدمات جدید پست بر مبنای نیازهای ملموس و ناملموس جامعه، تعامل بهينه با ادارات و سازمان ها، بازاريابي و جذب بازارهاي هدف، ساماندهی در جذب نیروی انسانی، قانونمند کردن امور اداری، ضابطه مند کردن پرداخت ها، حاکم شدن تفکر و نگاه اقتصادی در مجموعه، مدیریت هزینه ها، مکانیزه و سیستمی کردن امور، خروج از بحران با افزایش بهره وری و ایجاد خدمات جدید پستی و پرداخت بدهی ها و برون رفت از وضعيت كنوني از دیگر اقداماتی است كه مي بايست در دستور كار قرار گيرد.

وی در خصوص مسئولیت پذیری و انجام تعهدات نیز گفت: عدالت ایجاب می کند نیروهای لایق، شایسته و کاردان را ترغیب کنیم تا بیش از پیش به همراهی مجموعه بپردازند.

مدیرکل جدید پست استان تصریح کرد: تمام سعی و تلاش خود و همکارانم را در راه تحقق اهداف کلان شبکه پستی بکار خواهم گرفت و ضمن رعایت مساوات و عدالت در مجموعه، حافظ منافع و حقوق حقه شرکت ملی پست و ذینفعان این شبکه خواهم بود.

مفتح  همچنین گفت: با توجه به زیر ساخت های مناسب و ظرفيت ها و پتانسيل هاي مطلوبي که در این حوزه ایجاد شده، ادامه مسیر در جهت اعتلای شبکه با مساعدت و خرد جمعي همکاران با سرعت طی خواهد شد.

در ادامه حسن زاده مدير کل سابق پست استان نیز گزارشی در خصوص فعاليت هاي انجام شده در طول دوران خدمت خود ارایه داد.

در پایان نجاری، لوح تقدير مهندس نعمتی، معاون وزیر، رييس هيئت مديره و مديرعامل شركت ملی پست را به حسن زاده و همچنین حکم انتصاب مفتح را به عنوان مديركل جديد پست کهگیلویه وبویراحمد به وی اعطا کرد.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار تسريع در برون سپاري خدمات به بخش خصوصي شد

نجاری عضو هیئت مدیره در جریان سفر  به استان کهگیلویه وبویراحمد با استاندار این استان نیز دیدار و گفت و گو کرد.

احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار  خواستار تسريع در برون سپاري خدمات به بخش خصوصي و سپردن مديريت ها به جوانان شد.

وی با بيان اينكه، نگاه نوين پست در استان دنباله روی سياست هاي كلان دولت می باشد، گفت: واگذاري خدمات دولتي به بخش خصوصي قابل تقدير است زیرا می تواند زمينه رونق اشتغال در جامعه را فراهم سازد.

احمدی با تاکید براینکه، توجه به توانمندسازی نسل جوان از سیاست های اصلی دولت است، تصریح کرد: بدون شک نیروی انسانی جوان از مهم ترین داشته ها  وعامل پویایی هر جامعه است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین گفت: چابک سازی و جوان سازی دستگاه های اجرایی با هدف بهینه سازی مدیریت و خدماتی دهی مطلوب تر مد نظر می باشد.

شایان ذکر است محسن مفتح متولد 1365 پیش از این دبیر و سخنگوی شورای اسلامی شهرستان یاسوج و معاون اجرایی اداره کل پست استان کهکیلویه و بویراحمد بود.

 

 


تعداد بازدید : 2174

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0