/  7
عنوان : كارگاه آموزشی پروژه سیماك در استان زنجان با حضور عضو هیئت مدیره به بهره برداری رسید
کد خبر : ۱۴۱۷۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۵۹:۳۶

کارگاه آموزشی پروژه سیماک در استان زنجان با حضور عضو هیئت مدیره به بهره برداری رسید

 

کارگاه آموزشی پروژه ملی سیماک به عنوان بیستمین کارگاه در سطح کشور با حضور فریبا مرادی عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست و جمعی از مسئولان کشوری و استانی روز چهارشنبه در زنجان مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مرادی در مراسم آغاز به کار این کارگاه با اشاره به اینکه این پروژه یک پروژه اقتصاد مقاومتی است، افزود: مجری این پروژه شرکت ملی پست است که با همکاری شرکت دانش بنیان ایده پرداز توانسته در نوزده استان آن را اجرایی کند که استان زنجان به عنوان بیستمین استان در این مسیر قرار گرفته و امیدواریم با حمایت استاندار و 28 دستگاه فعال استان، اجرای آن نهایی و به سرویس دهی برسد.

وی افزود: در تحقق این مهم انسجام میان دستگاهی بسیار محسوس است چرا که با عملیاتی شدن این پروژه در حوزه املاک، بسیاری از مشکلات از جمله نارضایتی و سردرگمی مردم، رانت خواری ها، فساد مالی و... از میان برداشته می شود و 70 تا 80 درصدی سفرهای متقاضیان این خدمت نیز کاهش خواهد یافت.

مرادی با تاکید بر اینکه مجموعه بزرگ پست همسو با دولت الکترونیک در حرکت است، اظهار داشت: در حال حاضر شبکه پستی کشور همسو با پست های موفق دنیا، کارهای بزرگی را در بستر دولت الکترونیک پیش می برد؛ به طوری که به نیابت از سایر دستگاهها نظیر ثبت اسناد، ثبت احوال و...در واحدهای قابل دسترس مردم در سطح شهرها و روستاها خدمات ارایه می دهد و از بار مراجعات مستقیم آنها به ادارات و سازمان ها می کاهد.

در ادامه معاون فناوری مدیر عامل نیز گفت: پروژه GNAF  و سیماک دو پروژه ارزشمند اقتصاد مقاومتی به شمار می رود به طوری که با اجرایی شدن این دو از جمله پروژه سیماک، دولت الکترونیک به شکل واقعی محقق می شود و  موازی کاری کم و جلوی بسیاری از فسادهای مالی و رانت خواری ها گرفته خواهد شد.

میرزایی افزود: همچنین اجرای کامل این پروژه موجب افزایش اشتغال زایی و تخصصی فرایندها خواهد شد به همین دلیل ابتدا فرمانداران و دهیاران تحت آموزش های لازم قرار می گیرد، در ادامه در فاز اول 12 دستگاه و در فاز دوم 16 دستگاه در این زمینه آموزش می بینند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان نیز در این مراسم گفت: ابعاد کلی پروژه مشخص شده که به تدریج و طی مراحل تعیین شده جزئیات آن نیز در مراحل آموزشی و اجرایی نمایان خواهد شد.

سلطانی با اشاره به اینکه زیرساخت های دانش بنیان، کشورها را به سمت توسعه پیش می برد بنابراین سرمایه گذاری در این زمینه، سرمایه گذاری زودبازده است؛ افزود: همه تلاشمان را در سطح استان خواهیم کرد تا یک همکاری دوجانبه با مجری این پروژه داشته باشیم و شاهد نتایج مثمر ثمر آن در استان باشیم.

 حضور در نشست خبری با اصحاب رسانه و تشریح دو پروژه ملی GNAF  و سیماک و همچنین برنامه ها و اهداف شرکت ملی پست در مسیر توسعه و گسترش خدمات و سرویس ها؛ از دیگر بخش های سفر فریبا مرادی عضو هیات مدیره به استان زنجان بود.


تعداد بازدید : 1771

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0