رو عنوان : نماینده مردم شهرستان های بروجرد و اشترینان:
عنوان : برای گسترش خدمات پستی آماده همكاری هستیم
کد خبر : ۱۴۲۳۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۱۵:۲۲:۵۷

نماینده مردم شهرستان های بروجرد و اشترینان:

برای گسترش خدمات پستی آماده همکاری هستیم

 

نماینده مردم شهرستان های بروجرد و اشترینان با استقبال از خدمات پستی، گفت: در همه زمینه ها با پست همکاری می کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، گودرزی نماینده مردم شهرستان های بروجرد و اشترینان در مجلس در دیدار با ناظری مدیرکل پست لرستان که روز جاری 16تیر انجام شد، از اقدامات پست لرستان تقدیر کرده و آمادگی خود برای گسترش خدمات پستی در استان را اعلام کرد.

ناظری مدیرکل پست لرستان نیز در این دیدار با اشاره به تعداد نقاط دسترسی استان گفت: تعداد 521 نقطه پستی در سطح استان وجود دارد که شبکه پست استان براحتی خواهد توانست به همه مناطق دسترسی داشته باشد و خدمات ارائه دهد.

مدیرکل پست لرستان با اشاره به این که شبکه پستی از توانایی ها و  فناوری و تکنولوژی روز استفاده می نماید، گفت: در حال حاضر دو پروژه ملی جی نف و سیماک که از برنامه های اولویت دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی می باشند درحال انجام است که پایه و اساس آنها فناوری و تکنولوژی روز می باشد.

وی در ادامه به نقش پست در کاهش رفت و آمدهای زائد شهری و بین شهری، کاهش مصرف سوخت، هزینه و زمان اشاره نمود و گفت: در صورتی که خدمات نیابتی دستگاه های اجرایی در سطح استان به پست واگذار شود، قطعا حضور پست در جامعه در زمینه رفع معضلات اجتماعی پر رنگ تر خواهد بود.

ناظری وضعیت پست استان را در سطح شرکت ملی پست مطلوب دانست و آن را نتیجه همکاری و همدلی کلیه کارکنان برشمرد.

مدیرکل پست استان در پایان سرانه مرسوله پستی استان را در مقایسه با میانگین کشوری پایین دانست و آن رانتیجه خود پستچی گری بعضی از سازمان ها و دستگاه های دولتی سطح استان برشمرد.


تعداد بازدید : 797

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0