/  6
عنوان : معاون فنی و بازرگانی: نامه رسان ها نمایندگان رسمی دولت و نظام در مراجعه به منازل مردم هستند
کد خبر : ۱۴۲۳۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۱۵:۳۵:۱۴

معاون فنی و بازرگانی: نامه رسان ها نمایندگان رسمی دولت و نظام در مراجعه به منازل مردم هستند

 

معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل در جمع موزعین پست استان گیلان گفت: نامه رسان ها به عنوان نمایندگان رسمی دولت و نظام به در خانه های مردم مراجعه می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، احمدی روز شنبه در جریان سفر به این استان و بازدید از بخش های مختلف اداره کل پست استان گیلان و دیدار و گفت و گو با همکاران موزع افزود: بخش توزیع به دلیل حجم زیاد کار و ارتباط مستقیم با شهروندان، از حساسیت بالایی برخوردار است .

وی با اشاره به اینکه نامه رسان ها امین و دلسوز مردم هستند، تصریح کرد: نوع ارتباطی که ما در سطح توزیع با مردم برقرار می نماییم حائز اهمیت است به همین دلیل بایستی بازخورد آن را نیز رصد کنیم تا مشخص شود مردم از مجموعه ما چه تصویر و انتظاراتی دارند.

معاون فنی و بازرگانی اظهار داشت: همکاران موزع نقش کلیدی در سفره پست دارند و ما بایستی با درک اهمیت این جایگاه و همچنین در سایه اعتماد مردم به پست، به مسئولیت مان در ارایه تصویر مناسب از شبکه پستی کشور و همچنین رسالت و ماموریت مان در خدمت رسانی شایسته و مطلوب به مشتریان عمل کنیم.

وی در ادامه گفت: برنامه ریزی های مناسبی در جهت توسعه و تجهیز ناوگان پستی کشور صورت گرفته است که فرایند اجرایی آن مجدانه از سوی مدیران و مسئولان در حال پیگیری است.

احمدی با مطلوب ارزیابی کردن فضای واحدهای اجرایی پست استان گیلان، افزود: ایجاد محیطی مناسب توام با انگیزه و نشاط در بخش ها و واحدهای مختلف بویژه واحد تجزیه و مبادلات، نقش بسزایی در بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهرندان دارد.

ابوالفضل باقری منش مدیر کل پست استان گیلان نیز که در جریان این بازدید حضور داشت، به تشریح مشکلات و چالش های موجود در بخش توزیع پرداخت و گفت: کمبودهای موجود در پوشش متحد الشکل همکاران موزع و مشکلات محلی موقعیت اداره کل پست استان گیلان از عمده ترین مشکلات در این زمینه است.

در پایان این بازدید، معاون فنی و بازرگانی به پرسش های مطرح شده از سوی موزعین پاسخ داد.

 

 

دیدار با مدیران کل محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان

احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل در ادامه سفر به استان گیلان با حضور در اداره کل محیط زیست و جهاد کشاورزی استان گیلان با مسئولین و مدیران کل این دو مجموعه نیز دیدار و در خصوص راهکارهای افزایش همکاری بین دو مجموعه به بحث و تبادل و نظر پرداخت.

بازدید از محل اجرایی پروژه سیماک در دفتر پست شهرداری رشت و بررسی روند اجرای زیرپروژه چهارم سیماک در استان گیلان و همچنین دفتر پیشخوان دولت الکترونیک  شماره 72331067  از دیگر بخش های سفر احمدی به استان گیلان بود.

 

 

بازدید از محل اجرایی پروژه سیماک در دفتر پست شهرداری رشت و بررسی روند اجرای این پروژه و عملکرد آن از دیگر بخش های سفر احمدی به استان گیلان بود.


تعداد بازدید : 1918

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0