/  4
رو عنوان : عضو هیات مدیره در بازدید از پست استان اصفهان :
عنوان : ارائه خدمات مطلوب با همكاری بخش خصوصی
کد خبر : ۱۴۲۴۲۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
ساعت : ۱۶:۱:۵۷

عضو هیات مدیره در بازدید از پست استان اصفهان :

ارائه خدمات مطلوب با همکاری بخش خصوصی

 

عضو هيات مديره در دیدار با کارکنان پست اصفهان گفت:پست بازار گسترده ای دارد و از این جهت نگران ورود بخش خصوصی نیستیم و با اتخاذ رویه های صحیح می توانیم با همکاری این بخش خدمات مطلوب و مورد نیاز مردم را ارائه دهیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، نجاری عضو هيات مديره و معین پست استان اصفهان صبح روز جاری 19تیر ماه 97 از اداره کل پست استان اصفهان بازدید و با کارکنان بخش های مختلف دیدار و گفت و گو کرد.

وی در ادامه در جلسه شورای اداری پست استان که با حضور رجالی  مدير كل، معاونین و روساي ادارات ستادي و شهرستان ها برگزار شد، شرکت نمود و با قدرداني از تلاش هاي مجموعه پست استان، همدلي و همراهي را عامل اساسی و مهم در نیل به موفقیت های این اداره کل عنوان کرد.

وی افزود: رونق هر چه بیشتر صنعت پست در کشور مستلزم تأمین زیرساخت های مورد نیاز و همچنین تعامل برد برد با بخش خصوصی می باشد.

نجاری بر تلاش برای ایجاد تعادل هزینه و درآمد تاکید کرد و گفت: با توجه به ایجاد نگرش اقتصادی در شرکت، تحقق این مهم از اهداف راهبردی شبکه تعیین شده است.

نجاری در بخش دیگری از سخنانش به ورود دو اپراتور خصوصی به بازار رقابت اشاره و خاطرنشان کرد: با ملی شدن شرکت پست، زمینه ساماندهی محمولات پستی و فعالیت  اپراتورهای خصوصی مهیا شده و با پتانسیل بالایی که پست دارد اصلا نگران ورود بخش خصوصی نیستیم و توصیه به همکاری و تعامل بصورت برد برد با این بخش ها را دارم.

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست با بیان این که ماموریت ها بر اساس اساسنامه جدید برای شرکت ملی پست تعریف شده گفت: باید با کسب سهم بیشتری از بازار بالقوه در جامعه و حفظ مشتریان فعلی به دنبال استفاده از فرصت ها و کشف بازارهای جدید باشیم.

نجاری بیان داشت: اساسنامه جدید پست می تواند نقش به سزایی در ارائه انواع خدمات به مردم داشته باشد و موجب توسعه خدمت رسانی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر تغییر رویكرد شبكه پستی مبنی بر هوشمند سازی و به روز سازی خدمات و ارائه خدمات نوین تاكید و عنوان کرد: تغییر نگرش نامه رسانان همسو با سیاست های شبكه پستی و روزآمدسازی دانش و تخصص کارکنان این بخش به منظور نیل به اهداف پیش بینی شده به ویژه تامین رضایتمندی مشتریان ضروری است.

نجاری نیازهای مشتریان را اساس طراحی خدمات پستی خواند و بر توجه به كيفيت، امنيت، نرخ و سرعت در ارایه خدمات در راستاي رعایت اصل مشتري مداري تاکید کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با تغییر نوع نگاه و عبور از روش های سنتی و همچنین در اختیار گرفتن فناوری های نوین ارائه خدمات نیابتی در استان خوب بوده که به کار گیری نیروهای جدید و ایجاد اشتغال، صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه، دادن خدمات سریعتر و راحت تر به مردم، رضایتمندی هر چه بیشتر مردم از دستگاه های اجرایی، کاهش مراجعه مردم به نهادهای دولتی و کاهش فساد اداری به همراه داشته است .

عضو هیات مدیره بیان داشت: با عبور از روش های سنتی و همچنین در اختیار گرفتن فناوری اطلاعات، خدماتی متناسب با شرایط روز را برای شهروندان طراحی و عرضه می نماییم که یکی از این خدمات به زودی رونمایی خواهد شد.

نجاری عنوان کرد: با توجه به راه اندازی دو پروژه سیماک و GNAF، انتظار می رود سیر صعودی و جهش روزافزون در خدمات پستی استان ایجاد شود و زیرساخت های لازم نیز در این زمینه فراهم شده است.

عضو هیات مدیره ابراز داشت: در استان اصفهان چهار موضوع مهم شامل جی نف (یکپارچه سازی نشانی های مکانی بر مبنای استاندارد تعریف شده تعیین مختصات جغرافیایی سیماک (سامانه یکپارچه سازی مدیریت املاک کشور)، تجارت الکترونیک و طرح ارائه خدمات نیابتی پیشرفت خوبی داشته و تقویت آنها نیز ضروری است.

معین پست استان اصفهان بیان داشت: GNAF از ستون های اصلی اجرای دولت الکترونیک در کشور است وپروژه سیماک از زیرمجموعه های مهم اقتصاد مقاومتی است که مطابق برنامه، پست استان اصفهان در این زمینه پیشگام می باشد.

وی پس از آن افزود: ارایه سرویس  تجارت الکترونیک سبب اشتغالزایی قابل توجهی می شود و باید فرصت و امکانات لازم در اختیار متقاضیان اجرای آن در کشور قرار داده شود.

نجاری عنوان کرد: اهداف اجرای طرح ارائه خدمات نیابتی شامل ایجاد اشتغال، صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه، دادن خدمات سریعتر و راحت تر به مردم، رضایتمندی هر چه بیشتر مردم از دستگاه های اجرایی، کاهش مراجعه مردم به نهادهای دولتی و کاهش فساد اداری است.

در اين جلسه رجالی مدير كل پست استان اصفهان گزارشی از عملکرد پست استان ارایه نمود و در پایان از تعدادی از همکاران تجلیل شد.


تعداد بازدید : 1541

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0