/  2
عنوان : پست و پیام نور تفاهم نامه همكاری امضا كردند
کد خبر : ۱۴۲۴۶۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
ساعت : ۱۵:۳:۲۵

پست و پیام نور تفاهم نامه همکاری امضا کردند

 

با انعقاد تفاهم نامه بین شرکت ملی پست و پیام نور، کتب و نشریات این دانشگاه توسط پست توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در مراسم انعقاد این تفاهم نامه که به امضای احمدی معاون فنی مدیرعامل و نورعلیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور رسید، قبول، آماده سازی، رهسپاری و توزیع کتب و نشریات دانشگاه به نشانی های تعیین شده متقاضیان در سراسر کشور با استفاده از سرویس پست سفارشی و سایر سرویس های درخواستی متقاضیان توزیع می شود و در صورت ارسال به مقاصد خارج از کشور بر اساس قوانین و مقررات پست خارجه محاسبه خواهد شد.

براساس این تفاهم نامه، برنامه ریزی، مدیریت و نظارت در بخش عرضه، معرفی و فروش محصولات مرکز چاپ و توزیع خدمات دانشجویی و امور فارغ التحصیلان از سوی دانشگاه انجام و نظارت بر فرآیند جمع آوری حمل و توزیع مرسولات خریداری یا ثبت درخواست شده در نشانی پستی خریداران و متقاضیان از طرف پست به اجرا درخواهد آمد.

همچنین ثبت سفارش و ورود اطلاعات از طریق سامانه دانشگاه انجام شده و در مرحله بعدی، پست از طریق وب سرویس تولید بارکد پستی و سایر خدمات مربوط به آن از قبیل محاسبه گر نرخ، رهگیری و امضای الکترونیک به توزیع مرسولات می پردازد.

در این نشست احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل، دکتر نورعلیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور، گنجی مدیرکل بازاریابی و طراحی محصول، هادی مدیرکل منطقه جنوب غرب تهران، دکتر محمدخانی رئیس مرکز چاپ و نشر دانشگاه حضور داشتند.

این قرارداد، با مجری گری منطقه جنوب غرب تهران به اجرا در خواهد آمد.


تعداد بازدید : 993

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/27 19:09
V5.1.0.0