رو عنوان : با حضور معاون وزیر؛
عنوان : جلسه ارزیابی پست استان تهران و مناطق پستی برگزار شد
کد خبر : ۱۱۴۰۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 
ساعت : ۱۳:۵۰:۴۵
    /  2

با حضور معاون وزیر؛

جلسه ارزیابی پست استان تهران و مناطق پستی برگزار شد

با حضور مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل عملکرد پست استان تهران و مناطق پستی مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش  روابط عمومی شرکت ملی پست روز جاری سی ام فروردین ماه جلسه ارزیابی عملکرد پست استان تهران و مناطق هشت گانه پستی با حضور مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، جمعی از مدیران ستادی و مدیرکل پست استان تهران و تجزیه و مبادلات و مدیران مناطق پستی برگزار شد.

 مهندس مهری با اشاره به اهمیت استراتژیک پست استان تهران برای شبکه پستی اظهار داشت: انتظار می رود توجه بیشتری به این مجموعه شود و در سال ۹۶ حرکت های جدی و اثرگذاری در آن صورت گیرد.

معاون وزیر ارتباطات ضمن تاکید به نگاه یکپارچه در استان تهران تصریح کرد: تهران باید مغز متفکر مجموعه کشور باشد و مدیران ما باید با فکرهای جدید و اجرای طرح های نوین بازار هدف را در بحث تجارت الکترونیک با مشارکت بخش خصوصی به دست آورند.

مدیرعامل بیان داشت: اگر می خواهیم پست متحول شود و تکامل پیدا کند باید بدنه اجرایی را درگیر کارهای جدید کنیم که استان تهران در این تغییرات می تواند در سطح کشوری اثرگذار باشد.

وی با اشاره به این که مدیران باید برای تولید ثروت و ترافیک برای مجموعه و جذب بازار از موقعیت ها و قابلیت های سازمان مانند پروژه ملی GNAF استفاده بهینه نمایند افزود: باید با نگاه یکپارچه و حرکت های هماهنگ مباحث ارتقای کیفیت، تکریم بیشتر مشتری و توجه به سرعت سیر مرسولات و استفاده بهینه از سرویس ها و انجام سرمایه گذاری در جهت توسعه بازار را همواره مدنظر قرار دهند.

مهندس مهری بر جذب ترافیک متناسب با زیرساخت های شرکت و همکاری با شرکت های خصوصی تاکید کرد و یادآور شد: باید به تعهدات سازمانی در قراردادهای کلان پایبند بمانیم تا بتوانیم سهم خود را از بازار خدمات پستی حفظ نماییم.

معاون وزیر ارتباطات تشکیل اتاق فکر در استان تهران را ضروری برشمرد و تصریح کرد: اتاق فکر استان تهران باید در جهت جذب ترافیک و ارتقای درآمد مجموعه و کیفیت خدمات ، طرح های جدید پیشنهاد و ارایه نماید.

مهندس مهری بر تغییر نگرش موجود تاکید و اظهار امیدواری کرد: سال جاری بتوانیم امسال به مفهوم واقعی تحول و تکامل را در مجموعه محقق نماییم و شاهد تغییرات چشمگیری در عرصه پست باشیم.

در پایان عملکرد پست استان تهران و مناطق هشت گانه پستی مورد ارزیابی قرار گرفت.


نمایش تعداد بازدیدها : 1786

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0