رو عنوان : معاون وزیراعلام کرد:
عنوان : اجرایی شدن GNAF وتوسعه پست لجستیك از اولویت های مهم شركت ملی پست در سال 96
کد خبر : ۱۱۴۰۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 
ساعت : ۲۰:۴۷:۱۰
    /  7

معاون وزیراعلام کرد:

اجرایی شدن GNAF وتوسعه پست لجستیک از اولویت های مهم شرکت ملی پست در سال 96

 مهندس مهری معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به این که اجرایی شدن پروژه GNAF و توسعه پست لجستیک از طرح های اقتصاد مقاومتی شرکت به شمار می رود تصریح کرد: شرکت ملی پست با توجه به اهمیت موضوع اجرای این دو طرح را در اولویت برنامه های خود در سال 96 قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، بعد از ظهر امروز سی ام فروردین ماه مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه ارزیابی عملکرد واحد های اجرایی که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل، جمعی از مدیران ستادی، مدیران کل پست استان ها و مدیران مناطق پستی برگزار شد حضور یافت.

در این جلسه مهندس مهری در آغاز با اشاره به شعارسال " اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید" افزود: در طول دولت تدبیر و امید 5 هزار شغل در شرکت ملی پست در زمینه های آی سی تی روستایی، پست لجستیک وتجارت الکترونیک ایجاد شده است .

وی در ادامه تاکید کرد :در زمینه تولید نیز باید تحول ایجاد شود ، تحولی که  با نوآوری همراه باشد و پست باید بعنوان متخصص در این حوزه ورود جدی پیدا کند.

مدیرعامل اولویت بعدی  سال 96 را ایجاد هاب پستی دانست و گفت : برای اینکه به هاب پستی در منطقه تبدیل شویم ضروریست مطالعات مهندسی و بررسی های علمی دقیقی صورت گیرد.

لزوم توجه به کیفیت در ارائه خدمات پستی از دیگر بخش های سخنان مدیر عامل در این جلسه بود  که اظهار داشت: رضایت و اعتماد شهروندان و امنیت مرسولات برای ما بسیار مهم است و کیفیت خدمات باید از نگاه مشتری دیده شود .

وی افزود: تعهداتمان را در قبال مشتری باید با توجه به زیر ساخت های موجود تعریف کنیم.

مدیر عامل در ادامه بر اجرایی شدن قابلیت های قانونی شرکت ملی پست تاکید کرد و افزود : مباحث مربوطه و قوانین برنامه ششم توسعه و اثرگذاری در بخش پست ، اساسنامه شرکت و مصوبات قانون فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید با جدیت دنبال و اجرایی شود با وجود  این قوانین مشکلی در اجرایی شدن امور نداریم و خواستار این شد و در صورت وجود هرگونه مشکل مراتب به مسئولین جهت پی گیری اعلام شود.

مهندس مهری  همچنین با تاکید بر تداوم هوشمند سازی پست تصریح کرد : توسعه سرویس های مبتنی بر فناوری اطلاعات می تواند زمینه تحول شبکه پستی را فراهم آورد.

مهری از آماده شدن پکیج نامه رسانی با توجه به دو فصل گرم و سرد سال خبر داد و گفت : بزودی این پکیج در اختیار استانها قرار خواهد گرفت.

جهت گیری سرمایه گذاری با نگاه توجیه پذیر، استفاده بهینه از فضاها امکانات با توجه به تجارب بعضی واحدهای اجرایی، مدیریت هزینه ها و پیگیری مطالبات و و صول آنها، از دیگر موارد مورد تاکید مدیر عامل در این جلسه بود.

مهندس مهری در ادامه به موضوع افزایش حقوق پرسنل، تبدیل وضعیت کارکنان و پیگیری تصویب سخت و زیان آور بودن شغل نامه رسانی در مجلس شورای اسلامی پرداخت و خاطر نشان کرد: با نزدیک شدن به ایام انتخابات و  ماهیت خدمات رسانی شرکت ملی پست ضروریست به بحث بی طرفی در انتخابات و انجام مطلوب و مناسب تبلیغات محیطی، فیزیکی و الکترونیکی توجه ویژه ای شود.

شایان ذکر است در پایان جلسه از استان کرمان (رتبه اول)، منطقه 13 پستی(رتبه دوم)  و استان های گلستان، لرستان و کرمانشاه(مشترکاً رتبه سوم) وهمچنین منطقه 11 پستی که در زمینه عملکردی بر اساس کارت امتیازی متوازن حائز رتبه برتر شده بودند با اهدای لوح تقدیر شد.  

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 1447

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0