• ساعت : ۱۲:۲۲:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 1174
  • کد خبر : ۱۴۳۰۹۲
مهندس نعمتی از نواحی پستی مشهد بازدید به عمل آورد
معاون وزیر؛ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در سفر به استان خراسان رضوی، از نواحی پستی چهار و هشت مشهد بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

مهندس نعمتی از نواحی پستی مشهد بازدید به عمل آورد

 

معاون وزیر؛ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در سفر به استان خراسان رضوی، از نواحی پستی چهار و هشت مشهد بازدید و با  کارکنان دیدار  و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز دوشنبه در جمع کارکنان و موزعین ناحیه چهار ضمن اشاره به این نکته که پست شرکتی خدمات رسان است و نامه رسانی و توزیع در راس این خدمات قرار دارد، گفت: از آنجاییکه حل مشکلات توزیع تاثیر مستقیمی بر حل سایر مشکلات شبکه دارد؛  تقویت بخش توزیع و نامه رسانی  از اولویت های اساسی ما در کل شبکه، بویژه استان خراسان رضوی است .

وی اظهار داشت: در انجام رسالت خدمت رسانی به مردم، وظیفه ما مدیران تامین امکانات و بهبود وضعیت معیشت و در مقابل وظیفه سایر کارکنان، تلاش در استفاده بهینه از این امکانات و تامین رضایت مشتریان است.

مدیر عامل بهبود کیفیت و سرعت در توزیع انواع مرسولات بویژه مرسولات عادی و قبوض را از دیگر انتظارات مدیران ارشد شرکت از واحدهای اجرایی عنوان کرد و گفت: این دو عامل می تواند نقطه قوت شرکت ملی پست در مقایسه با سایر خدمات رسان های حوزه پست باشد.

وی تصریح کرد:در حال حاضر سرانه مرسولات در کشور 8 است در حالیکه با تقویت زیرساخت ها و توسعه همکاری ها با فرودگاه ها و خطوط ریلی راه آهن می توان این رقم را افزایش و خدمات قابل توجه تری را ارایه داد.

مهندس نعمتی اهمیت توزیع مرسولات خرید و فروش الکترونیکی را مورد تاکید قرار داد و گفت: می بایست با توزیع به موقع مرسولات و عمل به تعهدات، در جهت حفظ مشتریان این سرویس نیز تلاش کنیم.

وی در ادامه مشتری مداری و حفظ روحیه و تقویت انگیزه کارکنان بویژه همکاران حوزه توزیع را عامل پویایی شبکه پستی کشور ذکر کرد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0