• ساعت : ۱۶:۱:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 1376
  • کد خبر : ۱۴۳۰۹۹
    /  6
مدیرعامل بر ضرورت هماهنگی بیشتر مجموعه با تغییر رویكردهای شبكه تاكید كرد
معاون وزیر؛ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی همدلی به وجود آمده در پست استان را ستود و بر ضرورت هماهنگی بیشتر تمامی اعضای شبکه با تغییر رویکردها تاکید کرد.

مدیرعامل بر ضرورت هماهنگی بیشتر مجموعه با تغییر رویکردهای شبکه تاکید کرد

معاون وزیر؛ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی بر ضرورت هماهنگی بیشتر تمامی اعضای شبکه با تغییر رویکردها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ مهندس نعمتی در این جلسه که با حضور مهندس خلیلی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، همدلی به وجود آمده در پست استان را ستود و افزود: امروزه زمان عامل مهمی در جذب و حفظ مشتریان به شمار می آید و آنان انتظار دارند خدمات مورد نیازشان را در حداقل زمان دریافت کنند.

مدیرعامل همچنین ضرورت برنامه محوری و داشتن نگاه سیستمی را یادآور شد و گفت: در شرایط کنونی که روابط پیچیده ای بر سازمان های اداری حاکم می باشد، لازم است با نگاه سیستمی مراحل مختلف پستی را تعریف و برای آن برنامه ریزی کنیم.

وی به روز رسانی خدمات و استفاده از ظرفیت بالای شبکه بویژه در بخش نیروی انسانی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: بازنگری در ارایه خدمات قراردادی یکی از ضروری ترین اقدام هاست که می طلبد این بخش براساس معیار هزینه فایده ساماندهی شده و آن دسته از خدمات قابل رقابت با اپراتورها، با اولویت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

مهندس نعمتی اظهار داشت: هیچ تشکیلاتی نمی تواند مانند پست خدمات ارایه دهد به همین جهت پایش مستمر فرایندها و اقدامات به منظور تامین هرچه بیشتر رضایت شهروندان الزامی است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر چابک سازی مجموعه و کوچک سازی ستاد، خاطر نشان کرد:  باید برای افزایش سهم پست خراسان رضوی از بازار بالقوه و بی بدیل این استان تلاش مضاعف صورت پذیرد.

معاون وزیر اجرای موفق و رسیدن به سرویس دهی پروژه سیماک را در گروه همکاری سازنده 28 دستگاه دولتی عنوان کرد و در ادامه اظهار داشت: پروژه GNAF نیز خوشبختانه تمام بسترهای لازم آن فراهم شده است.

مهندس نعمتی در پایان از موسوی مدیر کل پست خراسان رضوی به دلیل برگزاری جلسه شورای اداری پست استان به صورت ویدئو کنفرانس، خلیلی مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران گمرک و ثبت احوال به لحاظ گسترش سطح تعامل و همکاری ها با پست استان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری نیز در این جلسه خدمت رسانی کارکنان پست را در خط مقدم خدمات وزارت ارتباطات عنوان کرد.

خلیلی به دو پروژه GNAF و سیماک اشاره کرد و گفت: با اجرای موفق این دو پروژه شاهد توسعه بیش از پیش پست خواهیم بود.

مدیرکل پست خراسان رضوی نیز در ادامه جلسه گزارشی جامع از وضعیت پست استان را ارایه داد و گفت: راه اندازی شیفت شب، بررسی عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و ساماندهی و اولویت بندی ارسال پست ها بخشی از اقدامات صورت گرفته طی چند ماه اخیر است.

موسوی تصریح کرد: استفاده بهینه از ناوگان حمل و نقل، کنترل در بارگیری و تخلیه مرسولات، وصول معوقات ساماندهی شده خصوصا کرایه در مقصد، جلوگیری از رسوب مرسولات اینترنتی، ساماندهی خطوط درون استانی و نظارت مستمر بر سامانه های رهیاب، ایجاد امکانات رفاهی و بازسازی واحد های پستی بخشی دیگر از اقدامات انجام شده است.

 

توسعه همکاری پست و ثبت احوال

با حضور مهندس نعمتی و مدیران ثبت احوال خراسان رضوی، تفاهم نامه گسترش همکاری ها بین پست و ثبت احوال به امضای ظرفین رسید.

 

آغاز به کار  باجه گمرک تجاری

گشایش باجه گمرک تجاری در ساختمان مرکزی پست استان از دیگر بخش های سفر مدیرعامل به خراسان رضوی است.

گفتنی است، با راه اندازی گمرک امانات تجاری، مشتریان علاوه بر ارسال امانت پستی که پیش از این در حد هدیه و سوغات بود؛ می توانند کالاهای خود را بدون محدودیت حجمی از این مرکز به اقصی نقاط دنیا ارسال کنند.

 

آغاز به کار سالن توزیع ناحیه 4

سالن توزیع ناحیه چهار پستی مشهد نیز امروز با حضور مهندس نعمتی آغاز به کار کرد.

 

حضور مدیرعامل در  جمع خبرنگاران  

برگزاری نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه و پاسخگویی به پرسش های آنان در خصوص مسایل مختلف پست و طرح ها و پروژه های در دست اجرا، آخرین بخش برنامه سفر مهندس نعمتی به خراسان رضوی بود.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0