• ساعت : ۱۰:۱۳:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 941
  • کد خبر : ۱۴۵۸۳۸
    /  4
احمدزاده: پست خوزستان یكی از بهترین واحدهای شبكه پستی كشور است
معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت در جلسه شورای اداری پست خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان، پست خوزستان را یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور خواند.

احمدزاده: پست خوزستان یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور است

 

معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت در جلسه شورای اداری پست خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان، پست خوزستان را یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور خواند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، احمدزاده ضمن تشریح نقش آراستگی و کیفیت در برندینگ پست، افزود: ارایه پکیج نامه رسانی و موتور سیکلت در همین راستا انجام شده است و با خروج از حالت سنتی، سفارش گیری از طریق سیستم رهیاب نامه رسان به صورت الکترونیکی انجام شده و لباس و لوازم نامه رسانی باکیفیت بالا و یکسان برای تمامی شبکه تهیه شده است.

وی با اشاره به هدف هوشمند سازی پست، تصریح کرد: ما توانستیم هوشمندسازی را به بخش توزیع برسانیم که این موضوع نقش موثری در تسهیل کار موزعین داشته است. همچنین با دادن  M POSEبه موزعین  در هفته پست امسال، کار پرداخت الکترونیکی هم انجام خواهد شد.

معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت شرکت ملی پست اصل کار پست را خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: در مقابل مسئولان شرکت نیز بهبود وضعیت معیشت کارکنان را از اولویت های خود می دانند؛ در همین راستا پرداخت میان ماهی به صورت پرداخت های مناسبتی و سبد رفاهی، افزایش پوشش بیمه ای، بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی منازل کارکنان امسال دنبال شده است.  

وی پرداخت وام های یکصد و دویست میلیون ریالی با درصدهای پایین،ارایه کارت های اعتباری خرید کارکنان، تخصیص هزینه های ورزشی و کارت باشگاه پیام و افزایش تعداد مامورسراها را از دیگر اقدامات در جهت افزایش رفاهیات و تسهیلات برای کارکنان اعلام نمود.

احمدزاده در ادامه از بررسی افزایش برخی پرداختی ها اعم از افزایش 25 درصدی بدی آب و هوا و مشمولیت سختی کار برای موزعین خبر داد.

حموله مدیرکل پست استان خوزستان نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت درآمد، جذب اعتبارات، وضعیت نیروی انسانی و اجرای پروژه های عمرانی پست استان خوزستان ارایه کرد و با اشاره به اهمیت مرکز مکانیزه در عملیات پستی استان خوزستان و جذب اعتبارات استانی در این پروژه، خواستار حمایت مسئولان ارشد شرکت از اتمام پروژه در زمان مقرر شد.

در پایان این جلسه معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و توسعه مدیریت شرکت ملی پست با اهدای لوح سپاس از تعدادی از موزعین اداره کل پست استان خوزستان تقدیر به عمل آورد.

 

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0