• ساعت : ۱۰:۶:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 716
  • کد خبر : ۱۴۵۸۷۵
دبیرکل اتحادیه پستی جهانی:
پست ارائه كننده بهترین ها در جهان
دبیرکل اتحادیه پستی جهانی در پیامی نهم اکتبر، 17 مهر ماه را به کارکنان شبکه پستی تبریک گفت.

دبیرکل اتحادیه پستی جهانی:

 پست ارائه کننده بهترین ها در جهان

 

 

دبیرکل اتحادیه پستی جهانی در پیامی نهم اکتبر، 17 مهر ماه را به کارکنان شبکه پستی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست در متن این پیام آمده است:

همه روزه در سراسر جهان، خدمات پستی زندگی مردم و جوامع را دچار تغییر می ‏کند. پست با ارائه خدمات ارتباطی مقرون‏ به‏ صرفه، قابل اعتماد و مطمئن، بهترین‏ ها را به همه مردم جهان ارائه می‏ کند.

بیش از 600،000 دفتر پستی در سراسر جهان توسط شهروندان و شرکت‏ های تجاری، حتی در دور افتاده ‏ترین مناطق جهان برای ارسال نامه، امانات پستی، انتقال پول و نیز انجام تراکنش‏ های مالی و فعالیت‏ های فیلاتلی، مورد استفاده قرار می‏ گیرند.

در سراسر جهان، کشورها برای ارائه خدمات سنتی و نیز دستیابی به اهداف گسترده توسعه خود به شبکه توزیع فیزیکی منحصر به فرد پست تکیه می‏ کنند.

پست از طریق ایفای تعهد سرویس همگانی و با تضمین دسترسی تمامی شهروندان به خدمات ارتباطی خود، از جمله افرادی که در مناطق  و جزایر دور افتاده و مناطق متأثر از بلایای طبیعی زندگی می ‏کنند، ضریب دسترسی جامعه به خدمات پستی را ارتقاء ‏بخشیده‏ است. پست همچنین ضریب نفوذ مالی را با ارائه سرویس مالی به میلیون ‏ها نفر از افراد فاقد حساب بانکی، و نیز خدمات پرداخت مقرون‏ به ‏صرفه و مطمئن به مهاجرین، توسعه داده است. برای بسیاری از مردم، پست تنها راه دریافت اطلاعات آموزشی، بهداشتی و امنیتی محسوب می‏ شود.

در عصر دیجیتال فعلی، پست خود را در جایگاه یک بازیکن اصلی در تجارت الکترونیک جهانی قرار داده است. رویکرد "یک شبکه جهانی"، پست را به شریک واقعی توزیع برای کسب و کارهای فروش آنلاین تبدیل می‏ کند. مشتریان، پست را بر اساس سوابق درخشانی همچون قابل اعتماد، مطمئن و مقرون‏ به‏ صرفه بودن، برای انجام کسب و کار خود انتخاب می‏ کنند.

کسب و کارهای کوچک و متوسط که در صدد توسعه بازارهای بین‏ المللی هستند، می ‏توانند پست را به عنوان یک راه آسان و مقرون‏ به ‏صرفه برای ارسال کالاها انتخاب نمایند. پست از طریق یک زنجیره تامین انعطاف‏ پذیر و با یکپارچه ‏سازی تسهیلات امنیتی و گمرکی فرامرزی، تجربه انجام یک خرید آسان را برای صادرکنندگان فراهم می‏ نماید.

حتی برای ائتلاف‏ کنندگان بزرگ در صنعت تجارت الکترونیک، پست بهترین شریک برای سرویس توزیع نهایی محسوب می‏ شود. این امر به این دلیل است که پست نه تنها واجد بزرگترین شبکه فیزیکی در هر یک از کشورهاست، بلکه تنها بخش خدماتی قابل اطمینان برای توزیع کالا در مناطق دور افتاده و حاشیه ‏ای است. پست یک شریک واقعی برای همه است.

برای نامگذاری و شعار روز جهانی پست در سال جاری، ما عنوان «پست: ارائه ‏کننده بهترین ‏ها در جهان» را انتخاب کردیم. ما از همه می‏‏ خواهیم تا لحظاتی را برای قدردانی از نامه ‏رسان‏ های شایسته ‏ای اختصاص دهند که روزانه تعهد خود را برای تحقق رسالت اتحادیه پستی جهانی که همان ارائه سرویس پستی همگانی به همه به منظور تسهیل ارتباطات میان تمامی شهروندان است، را انجام می ‏دهند.

در همه کشورها، پست قرن‏ ها از طریق نامه ‏رسان‏ های مورد اطمینان، بهترین ‏ها را به جهان اعطاء کرده است. بیایید همانطور که امروز را به عنوان روز جهانی پست نام‏گذاری کرده ‏ایم، اعتماد، قابلیت اطمینان و امنیت را به عنوان مشخصه خدمات پستی در سراسر جهان جشن بگیریم.

 

آرزو می‏ کنم، جشن روز جهانی پست را با موفقیت برگزار کنیـد.

 

 

                                                                                                                                                    بشار حسین

                                                                                                                                                        دبیرکل

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0