• ساعت : ۱۷:۱۰:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 744
  • کد خبر : ۱۴۵۹۱۵
    /  3
با حضور معاون وزیر:
تفاهم نامه پست و بانك مهر ایران با هدف استفاده بهینه از ظرفیت های مشترك منعقد شد
تفاهم نامه پست و بانک قرض الحسنه مهر ایران در چهار ماده و با هدف توسعه همکاری ها و استفاده از ظرفیت های مشترک بین معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل بانک مذکور منعقد شد.

با حضور معاون وزیر:

تفاهم نامه پست و بانک مهر ایران با هدف استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک منعقد شد

 

تفاهم نامه پست و بانک قرض الحسنه مهر ایران در چهار ماده و با هدف توسعه همکاری ها و استفاده از ظرفیت های مشترک بین معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل بانک مذکور منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ این تفاهم نامه که روز یکشنبه به امضای مهندس نعمتی معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت ملي پست و اكبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران رسید شامل اعطاي اعتبار ( تسهيلات)، نصب دستگاه هاي ATM بانك در واحدهاي پستي منتخب، استفاده از بانك هاي اطلاعاتي كدپستي و چاپ و توزيع اخطاريه و ابلاغيه هاي بانک توسط پست است.

مهندس نعمتی در این نشست ابتدا با اشاره به گراميداشت 17 مهر روز جهاني پست، به تشريح خدمات نوين پستي در حوزه بانک ها از جمله وب سرويس استعلام كدپستي، توزيع دست چك هاي بانكي از خزانه به سرپرستي و يا شعب در سراسر كشور و  توزيع كارت هاي اعتباري مشتريان بانک و  پرداخت.

وی برخورداري از شبكه گسترده توزيع در سراسر كشور را نقطه قوت شركت ملي پست دانسته و رضايت شبكه بانكي از خدمات پستي را به عنوان كارنامه درخشان در راستای توسعه خدمات متنوع بخصوص خدمات الكترونيكي بر شمرد.

مدير عامل بانک قرض الحسنه مهر ايران نیز در این نشست ضمن تقدير از خدمات پست به بانک ها، خواستار توسعه همكاري ها و توسعه خدمات متقابل شد.

اکبری رضايتمندي بانک هاي طرف قرارداد از عملكرد شبکه پستی کشور را عامل انتخاب آنها جهت توسعه همكاري دانسته و آمادگي بانک قرض الحسنه مهر ایران را جهت ارایه خدمات بانكي و تسهيلات مناسب به كاركنان شرکت ملی پست اعلام کرد.

گفتنی است، تفاهم نامه پست و بانک مهر ایران حلال خور عضو هیئت مدیره، معاونين مديرعامل و جمعي از مديران كل ستادي و اجرايي شرکت ملی پست و اعضاي هیئت مديره و مديران كل امور استان ها و شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران حضور داشتند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0