• ساعت : ۱۴:۴۳:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 2055
  • کد خبر : ۱۴۵۹۸۸
پیام تبریك مهندس نعمتی به مناسبت هفدهم مهرماه روز جهانی پست
مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در پیامی فرا رسیدن 17 مهر روز جهانی پست را تبریک گفت.

پیام تبریک مهندس نعمتی به مناسبت هفدهم مهرماه روز جهانی پست


مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در پیامی فرا رسیدن 17 مهر روز جهانی پست را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در متن این پیام آمده است:

بدون تردید پست ماندگارترین خاطره ارتباطی بشراز قرن های گذشته تاکنون است که در حافظه مردم ثبت شده است. صنعت پست در زمره صنایع پیشتاز در حوزه ارتباطات به شمار می آید که با وجود قدمت طولانی در گذر زمان متحول شده و با نیازهای روزمره مردم سازگار گردیده است.خدمات پست آنچنان در زندگی مردم نهادینه و اثرگذار شده که در صورت بروز مشکل در ارائه خدمت زندگی روزمره مردم دچار اختلال خواهد شد. راز ماندگاری و پویائی پست همین تأثیرات بزرگ و کوچک در ارکان زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم در دوره های مختلف است.

پست ایران در سالهای اخیر خدمات زیادی را در راستای توسعه دولت الکترونیک ارائه نموده و تا حدودی توانسته است صنعت پست را با تحولات و تکنولوژی های نوین همگام سازد.

در سالهای اخیر، پست با انجام امور زیربنائی و زیرساختی در حوزه نشانی و اطلاعات مکانی نقش اساسی در تحقق دولت الکترونیک ایفا نموده به نحوی که پایگاه نشانی مکان محور(GNAF) بعنوان یکی ازاصول چهارده گانه دولت الکترونیک تعریف شده است. با اجرای پروژه های GNAF ، سیماک ، ایجاد، تمرکز و یکپارچگی در اطلاعات دستگاههای خدمات رسانی شاهد گسترش همکاری های میان دستگاهی، اشتغالزائی و استفاده حداکثری از ظرفیت و توان شبکه پستی خواهیم بود و توسعه و پیشرفت سریع را در پی خواهد داشت.

هفده مهر، یادآور تلاش های بی وقفه کارکنان زحمت کشی است که صادقانه، تمام تلاش خود را برای کسب رضایت هم میهنان گرانقدر در سراسر این خاک پهناور به کار بسته اند.بر خود لازم می دانم ضمن قدردانی صمیمانه از تک تک همکارانم در هر کجای ایران سرافراز، از تلاش، صبوری، متانت و مسئولیت پذیریتان تشکر نمایم.

اینجانب فرا رسیدن هفدهم مهرماه، روز جهانی پست را به شما بزرگواران تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و پشتکار شما عزیزان شاهد موفقیت های روزافزون در شرکت ملی پست باشیم.


                                                                                                                                                        حسین نعمتی

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/01 21:38
V5.2.1.0