• ساعت : ۱۳:۲۳:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 1576
  • کد خبر : ۱۴۶۷۴۶
نخستین جلسه ارزیابی عملكرد استانها در حوزه معاونت فنی و بازرگانی برگزار شد
نخستین جلسه تحلیل و ارزیابی عملکرد استان های مرکزی، فارس، سیستان و بلوچستان در حوزه معاونت فنی و بازرگانی تشکیل شد.

نخستین جلسه ارزیابی عملکرد استانها در حوزه معاونت فنی و بازرگانی برگزار شد

نخستین جلسه تحلیل و  ارزیابی عملکرد استان های مرکزی، فارس، سیستان و بلوچستان در حوزه معاونت فنی و بازرگانی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، این جلسه با هدف بهبود وضعیت ترافیک و درآمد، توسعه بازار، کیفیت و امور مشتریان، فرآیندها و مبادلات پستی و بهینه سازی زیرساخت های اطلاعاتی و با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی، مدیران و معاونین این معاونت، مدیران استان های مرکزی، فارس، سیستان و بلوچستان برگزار شد.

معاون فنی و بازرگانی در این جلسه ضمن تبیین سیاست های کلان و استراتژی شرکت، لزوم تدوین رویکردی سیستماتیک جهت بهبود شاخص های فوق در استان های مذکور؛ بر اجرای صحیح و اثربخش موارد مطرح شده تاکید کرد.

احمدی ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی را به عنوان یک فرآیند مهم و راهبردی دانست و افزود: به همین جهت آسیب شناسی بخش ها و مراحل مختلف واحدهای اجرایی در دستورکار حوزه فنی و بازرگانی قرار گرفته است.

وی هم اندیشی به منظور مرتفع نمودن علل ریشه ای عدم تحقق انتظارات را ضروری خواند و اهداف این جلسات را شناسایی علل عدم کسب نتایج مورد انتظار و برون رفت از وضعیت موجود عنوان کرد.

در ادامه وضعیت عملکرد ترافیک و درآمد، قراردادها و توسعه بازار، کیفیت و امور مشتریان و خطوط مبادلات پستی استان های مرکزی، فارس، سیستان و بلوچستان مورد نقد و بررسی قرارگرفت و  مقرر شد برنامه ریزی لازم در خصوص تحقق شاخص های تعریف شده در حوزه های مختلف از سوی مدیران استان ها انجام شود.

گفتنی است، نشست های ارزیابی عملکرد سایر استان ها نیز برهمین اساس برگزار می شود.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/28 14:20
V5.2.1.0