• ساعت : ۱۶:۵۳:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 1124
  • کد خبر : ۱۴۷۴۵۱
    /  3
بازدید مهندس نعمتی از مركز نگهداری معلولان نارمك
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست همزمان با روز جهانی معلولان از مرکز نگهداری معلولان جسمی و ذهنی نارمک بازدید کرد.

بازدید مهندس نعمتی از مرکز نگهداری معلولان نارمک

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست همزمان با روز جهانی معلولان از مرکز نگهداری معلولان جسمی و ذهنی نارمک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز دوشنبه 12 آذر ضمن گرامیداشت این مناسبت از بخش های مختلف این مرکز بازدید و با مسئولان آن دیدار و گفت و گو کرد.

وی خدمت به این قشر از جامعه را عبادتی بزرگ توصیف کرد و افزود: هر نوع خدمتی به بشریت نوعی عبادت است اما خدمت به انسانهایی که بنا به مشیت الهی از بخشی از توان و یا عضوی از اعضای خود محرومند، اجر و پاداشی دو چندان دارد.

معاون وزیر نفس کار در سازمان بهزیستی کشور را جهادی دانست و گفت: ماهیت کار در این سازمان با ادارات دیگر به طور کامل متفاوت و وظایف کارکنان آن نیز بسیار سنگین است.

او با تاکید بر اینکه به کمک دستان پرتوان مددکاران بسیاری از این توانیابان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرده اند، اظهار داشت: در دنیا کم نیستند افرادی که به کمک مددکاران خود و در سایه تقویت اراده، از سد ناتوانی ها گذشته اند و نام آور شده اند.

مهندس نعمتی ضمن ستایش از خدمات مسئولان و متولیان امور توانیابان؛ گذشت و شهامت را از خصوصیات بارز آنها بر شمرد و گفت: شرکت ملی پست به دلیل گستردگی در اقصی نقاط کشور، آماده است تا به نوبه خود در خدمت این قشر باشد و مرسولات پستی آنها را ، حتی در دورترین نقاط به دست شان برساند.

وی در پایان خواستار مشارکت تمامی دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان بر رفع موانع موجود بر سر راه توانیابان شد و گفت: مسئولان شرکت ملی پست تلاش می کنند با ارتباط مستمر با مراکز توانبخشی، در حیطه مسئولیت خود به رفع این موانع کمک کنند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/28 15:51
V5.2.1.0