• ساعت : ۱۰:۲۱:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 1241
  • کد خبر : ۱۴۷۴۸۴
    /  3
معاون فنی و بازرگانی از رشد 27 درصدی امانات پستی خبر داد
معاون فنی و بازرگانی در جلسه ارزیابی عملکرد استانهای خوزستان، بوشهر و لرستان گفت: طی هشت ماهه امسال، ترافیک بسته و امانات پستی 27 درصد افزایش یافته است.

معاون فنی و بازرگانی از رشد 27 درصدی امانات پستی خبر داد

 

معاون فنی و بازرگانی در جلسه ارزیابی عملکرد استانهای خوزستان، بوشهر و لرستان گفت: طی هشت ماهه امسال، ترافیک بسته و امانات پستی 27 درصد افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ احمدی در این جلسه که روز سه شنبه برگزار شد، افزود: در شرایط رکود نامساعد اقتصادی حوزه های کسب و کار، بی شک آنچه موجب رشد و پیشرفت شبکه می باشد، ارتقا و بهبود کیفیت خدمات می باشد.  

وی با اشاره به اينكه كيفيت فعلي خدمات مطلوب و شایسته شركت  ملی پست نمي باشد، به تشریح شكل گيري نگاه سيستمي در مقوله كيفيت خدمات پرداخت و گفت: با سالم سازي نظام گرد آوري و ثبت اطلاعات، استاندارد سازي عمليات و انجام كنترل هاي سيستمي به صورت الكترونيك و فيزيكي، مقدمات تعريف شاخص هاي كارآمد و جديد برای ارزیابی فراهم شده است.

او افزود: امروز با جرات می توانیم به مشتریان محترم شبکه پستی تعهد دهیم که با کاهش درصد محصول نامنطبق و رعایت سطح کیفی خدمات؛ مشتری مداری را در سر لوحه فعالیت کسب و کار خود قرار دارد و در کنار ترویج فرهنگ مشتری مداری و مشتری محوری در شبکه، توجه به نیاز متقاضیان در اولویت قرار گرفته است.

معاون فنی و بازرگانی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه حفظ بازارهای موجود و توسعه فعالیت ها، مرهون بازار شناسی و پاسخ گویی به موقع نیاز مشتری و بازار است، گفت: توانمند سازی کارکنان از طریق آموزش، ارزیابی های کارآمد برنامه و فرهنگ سازمانی و تغییر نگاه منابع انسانی در دستور کار می باشد.

احمدی نظارت هوشمند بر کیفیت خدمات پستی و جلب رضایت مشتریان را اصلی ترین عامل حضور فعال در شرایط رقابتی پیش رو در بازار پست برشمرد و اظهار داشت: امسال رصد و پایش عملکرد واحدهای اجرایی در توزیع به موقع مرسولات به عنوان یکی از کلیدی ترین شاخص های کیفی سرویس ها در اولویت اقدامات قرار گرفته است.

وی در ادامه تلاش مضاعف کارکنان و مدیران به منظور تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده تا رسیدن به نقطه مطلوب را ضروری و حائز اهمیت برشمرد.

در پایان این جلسه از زحمات ناظری مدیرکل و کارکنان پست استان لرستان به دلیل کسب رتبه نخست شاخص های کیفی طی دو ماه متوالی قدردانی به عمل آمد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/28 15:51
V5.2.1.0