• ساعت : ۱۴:۳:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 1708
  • کد خبر : ۱۴۷۵۶۲
    /  3
عملكرد واحدهای اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفت
عملکرد استان ها و واحدهای اجرایی براساس شاخص های برنامه استراتژیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

عملکرد واحدهای اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفت

 

عملکرد استان ها و واحدهای اجرایی براساس شاخص های برنامه استراتژیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری و با حضور اعضای هیئت مدیره، عملکرد واحدهای اجرایی براساس شاخص های برنامه استراتژیک (BSC) ارزیابی شد و مدیران حاضر در خصوص برنامه های آتی خود برای بهبود وضعیت ترافیک و درآمد توضیحاتی دادند.

در این جلسه زرگوش عضو هیئت مدیره و رئیس جلسه در سخنانی با تأکید براین امر که پست علاوه بر این که یک دستگاه خدمات رساناست، یک بنگاه اقتصادی نیز می باشد و باید براساس این تفکر در آن مسئولیت گرفت گفت: در بحبوحه حاضر و با توجه به شرایط موجود بیش از پیش ضرورت تغییر تفکر حاکم بر شرکت محسوس است و مسئولان واحدهای اجرایی باید این را مدنظر قرار دهند که باید با درک صحیح و توسعه تفکر سیستمی خود و مجموعه کارکنان زیر مجموعه را با شرایط وفق دهند.

وی پس از آن کیفیت را خط مقدم خدمات برشمرد و افزود: هدف اصلی و مهمترین استراتژی شرکت ملی پست ارائه خدمات باکیفیت است و برای این امر لازم است همه تلاش خود را به کار گیریم.

عضو هیئت مدیره جذب ترافیک و رونق هر چه بیشتر فضای کسب و کار را یکی دیگر از اقتضائات شبکه پستی خواند و اظهار داشت: مطمئناً برای پست به عنوان یک شرکت خوداتکاء، جذب ترافیک و کسب درآمد اولویت نخست است اما برای این بخش نیاز به تلاش همگانی و پیشبرد امور براساس دیدگاه اقتصادی می باشد.

زرگوش همچنین تصریح کرد: چه در زمینه درآمد و چه هزینه، ارائه آمار و اطلاعات صحیح و شفاف می تواند به رونق اقتصادی شبکه کمک بسیار نماید و انتظار این است که مدیران در این حوزه حساسیت بیشتری به خرج دهند.

وی یکی دیگر از انتظارات مسئولان شبکه از مدیران استانی را به روز رسانی سامانه قیمت تمام شده دانست و گفت: با توجه به تکلیف قانونی که برعهده پست گذارده شده، مدیران اجرایی می بایست حداکثر تا پایان دی ماه، قیمت تمام شده خدمات را محاسبه و در اختیار مجموعه قرار دهند تا در اختیار مجمع صاحبان سهام قرار گیرد.

این عضو هیئت مدیره سپس به پروژه ملی جی نف و لزوم رایزنی برای دریافت نقشه های پارسل بندی شده از واحدهای ذیربط اشاره کرد و گفت: مدیران واحدهای اجرایی می توانند با برقراری تعامل بیشتر و رایزنی با سازمان های ذیربط پروژه ملی جی نف، نسبت به دریافت نقشه های پارسال بندی شده از ادارات و سازمان هایی نظیر شهرداری ها، بنیاد مسکن و .... اقدام نمایند تا این پروژه هر چه سریع تر به نتیجه برسد.

در این جلسه اقبال خواه و قادری از دیگر اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل و مدیران حوزه ستادی در سخنانی به موارد مربوط به حوزه خود پرداخته و انتظارات خود از واحدهای اجرایی را بیان کردند.  

 

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/28 15:51
V5.2.1.0