• ساعت : ۱۴:۶:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 1149
  • کد خبر : ۱۵۲۳۲۵
    /  6
مدیرعامل:
ارتقای كیفیت و جلب رضایت مشتری؛ هدف اصلی پست
مدیرعامل در بازدید از واحدهای اجرائی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی، مکانیزه شدن آماده سازی و رهسپاری را اولویت اصلی این شرکت برشمرد.

مدیرعامل:

ارتقای کیفیت و جلب رضایت مشتری؛ هدف اصلی پست

مدیرعامل در بازدید از واحدهای اجرائی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی، مکانیزه شدن آماده سازی و رهسپاری را اولویت اصلی این شرکت برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این بازدید حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، مکانیزه کردن امور اجرائی این بخش را در راستای ارتقای کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتری دانست.

وی در ادامه به بازدید از مکان های بلااستفاده این مرکز مانند سالن پیشین گمرک پرداخت و دستوراتی مبنی بر بازسازی این سالن و انتقال باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب به این مکان را صادر کرد.

مدیرعامل سپس از بخش های امانات و سکوی مبادله پستی نیز بازدید کرد و بر اجرای دقیق و صحیح دستورالعمل ها به ویژه "منع ارسال مرسولات حجیم و خارج از استاندارد تعیین شده"، تاکید کرد.

نعمتی همچنین در دیدار با کارکنان بخش های مختلف اجرائی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی و تعدادی از رانندگان ناوگان پستی ضمن صحبت با آنان، در جریان مسائل و مشکلات مطرح شده قرار گرفت.

در این بازدید که بعدازظهر روز گذشته انجام شد، حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل، احمد جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها، غفور قنبرزاده مدیرکل مرکز ملی پردازش و مبادله پستی، محسن وطن پرست مدیرکل کیفیت و امور مشتریان و محمد هادی مدیرکل منطقه پستی جنوب غرب، مدیرعامل را همراهی می کردند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/07/24 16:54
V5.3.12.0