• ساعت : ۱۵:۴۵:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 1412
  • کد خبر : ۱۵۲۳۲۹
    /  5
عضو هیئت مدیره در مشهد:
خدمات الكترونیك پست و همكاری با استارت آپ ها باید توسعه پیدا كند
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی بر استفاده از ظرفیت های موجود، توسعه خدمات الکترونیک و همکاری با استارت آپ ها تاکید کرد .

عضو هیئت مدیره در مشهد:

خدمات الکترونیک پست و همکاری با استارت آپ ها باید توسعه پیدا کند

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی بر استفاده از ظرفیت های  موجود، توسعه خدمات الکترونیک و همکاری با استارت آپ ها تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، فریبا مرادی در این جلسه که با حضور رحمان بیراوند مدیر کل امور مالی شرکت ملی پست، سید احمد موسوی مدیر کل پست خراسان رضوی و سایر اعضای شورای اداری پست استان برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت های این استان و وسعت گسترده آن و همچنین توانمندی کارکنان، انتظار می رود فعالیت های بازاریابی در بین تمامی همکاران تسری یابد.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی موجود، استفاده بهینه از منابع و توسعه کسب و کارهای الکترونیکی و همکاری با استارت آپ ها، بیش از پیش می بایست مد نظر کلیه مدیران و مسئولان باشد.

عضو هیئت مدیره با تاکید بر حذف قراردادهای زیان ده، رسیدن به نقطه سر به سری با تلاش و جذب بازارهای جدید و ارائه خدمات با کیفیت، اظهار داشت: تامین هرچه بیشتر رضایتمندی مشتریان و حفظ کرامت کارکنان می تواند راه رسیدن به این اهداف را هموار سازد.

او طرح تحول دیجیتال و اتخاذ رویکرد پلتفرمی در شرکت ملی پست را اقدامی مهم برشمرد و بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در ارتقا کیفیت و کمیت خدمت رسانی، بهره وری بیشتر از امکانات موجود و جلوگیری از فرسوده شدن سر مایه ها تاکید کرد.

مرادی عرصه گسترده فضای مجازی برای رونق کسب و کار را یادآور شد و گفت: به دلیل گستردگی خدمات در بستر فناوری اطلاعات، لازم است آموزش های لازم  برای کارکنان ارایه شود.

وصول مطالبات، رصد مستمر عملیات پستی، مدیریت بهینه هزینه ها و نقدینگی از دیگر مواردی بود که مورد تاکید عضو هیئت مدیره قرار گرفت.

رحمان بیرانوند مدیر کل امور مالی نیز در این جلسه به تشریح مهمترین مباحث حوزه مالی اعم از مدیریت وجوه نقد، کاهش هزینه ها و پیگیری مطالبات پرداخت.

سید احمد موسوی مدیر کل پست خراسان رضوی نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت پست استان در سه ماهه ابتدای سال ارائه داد و افزود: به دنبال آن هستیم تا تعامل با بخش خصوصی، فعالیت های بازاریابی و تعامل با دفاتر پیشخوان دولت را در سایه رقابت سالم، در استان گسترش دهیم.

بازدید از واحد های ستادی و اجرایی پست استان، پارک دیجیتال ( واقع در طبقه چهارم ساختمان مرکزی پست استان) و دیدار با موزعین از دیگر بخش های سفر فریبا مرادی به خراسان رضوی بود.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/07/24 16:54
V5.3.12.0