• ساعت : ۷:۵۹:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 1355
  • کد خبر : ۱۴۷۴۸۲
    /  2
جلسه شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست عضو هیئت مدیره تشكیل شد
شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست زرگوش عضو هیئت مدیره و با هدف بحث و بررسی پیرامون بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید سازمان اداری و استخدامی کشور تشکیل جلسه داد.

جلسه شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست عضو هیئت مدیره تشکیل شد

 

شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست زرگوش عضو هیئت مدیره و با هدف بحث و بررسی پیرامون بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید سازمان اداری و استخدامی کشور تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، عضو هیئت مدیره در این جلسه که روز سه شنبه با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی، محسنی سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی و توسعه مدیریت، نعمت خواه مدیر کل توسعه سرمایه انسانی، بیرانوند مدیر کل امور مالی، هادوی مدیر کل مدیریت عملکرد برگزار شد؛ به تشریح ضرورت تعیین تکلیف کسورات بیمه ای کارکنان در شرف بازنشستگی پرداخت.

زرگوش اهمیت پیگیری تجمیع سوابق بیمه ای کارکنانی را که سوابق بیمه ای در دو یا چند صندوق دارند را یادآور شد و افزود: ضروریست این موضوع به محوریت کارکنانی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند و با پیگیری های اداره کل نیروی انسانی و مدیریت عملکرد در اسرع وقت انجام شود.

وی رسیدگی به مشکلات افرادی که در طی خدمت صندوق بیمه ای خود را تغییر داده اند و در حال حاضر دچار خلا بیمه ای هستند را نیز مورد تاکید قرار داد  و گفت: در حال حاضر حدود 880 نفر از کل کارکنان شرکت تا پایان سال بازنشسته خواهند شد.

در ادامه هر یک از معاونین و مدیران حاضر در جلسه به بحث و تبادل پیرامون مباحث مطرح شده پرداختند و در پایان مقرر شد پیشنهادات مطرح شده در جلساتی آتی هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/11/30 15:31
V5.5.5.0