• ساعت : ۱۴:۳۹:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 1637
  • کد خبر : ۱۴۸۳۲۹
    /  2
همكاری های پست و بنیاد شهید و امور ایثارگران گسترش می یابد
تفاهم نامه توسعه همکاری های پست و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور مهندس نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست و پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی...

همکاری های پست و بنیاد شهید و امور ایثارگران گسترش می یابد

 

تفاهم نامه توسعه همکاری های پست و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور مهندس نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست و پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز یکشنبه در جریان انعقاد این تفاهم نامه، خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان وارثان و پاسداران اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حائز اهمیت برشمرد و افزود: پست ارایه هر نوع خدمتی را در راستای افزایش سطح رفاه و آسایش آنان از وظایف اصلی خود می داند.

پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از گسترش سطح همکاری های پست و بنیاد شهید استقبال کرد و افزود: همکاری با پست تسهیل ارایه خدمات را به همراه دارد که امیدواریم افزایش سطح رضایتمندی خانواده شهدا و ایثارگران مهمترین ثمره آن باشد.  

مهمترین محورهای این تفاهم نامه؛ قبول، ارسال و توزیع کارت های ایثارگری با استفاده از سرویس سفارشی براساس توافق های صورت گرفته؛ قبول، ارسال و توزیع کارت های ایثارگری با استفاده از سرویس سفارشی کرایه در مقصد براساس توافق انجام شده، ارایه خدمات وب سرویس پستی و استعلام آدرس متقاضیان براساس بانک اطلاعات کدپستی، قبول و ارسال تمامی خدمات دبیرخانه ای و تجمیع خدمات پستی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ارایه خدمات AVS خدمات پستی استعلام آدرس خود اظهاری از سوی متقاضیان و مراجعه حضوری ماموران پست و ارسال بسته ها و امانات پستی به آدرس گیرندگان در سراسر کشور، می باشد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/07 11:00
V5.5.5.0