• ساعت : ۱۴:۵:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 2743
  • کد خبر : ۱۴۸۳۸۲
مدیرعامل در جلسه معارفه مدیران جدید:
داشتن برنامه ای سیستمی و نظامند مورد تاكید است
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه معارفه مدیران جدید ستادی گفت: همسو شدن با پست نوین، نیازمند داشتن برنامه ای سیستمی، نظامند و قابل ارزیابی است.

مدیرعامل در جلسه معارفه مدیران جدید:

داشتن برنامه ای سیستمی و نظامند مورد تاکید است

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه معارفه مدیران جدید ستادی گفت: همسو شدن با پست نوین، نیازمند داشتن برنامه ای سیستمی، نظامند و قابل ارزیابی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست،حسین نعمتی روز سه شنبه در جلسه ای که با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران کل ستادی برگزار شد؛ از مدیران جدید به عنوان افرادی شناخته شده، شناسنامه دار و متخصص یاد کرد و افزود: انجام تغییر و تحولات در راستای پویایی مجموعه امری گریز ناپذیر است.

وی ثبات سازمانی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: اعتلای شبکه پستی کشور در گرو رسیدن به ثبات است که امیدواریم تغییراتی که امروز در سطح مدیران صورت می گیرد؛ ضامن رسیدن به این ثبات و پویایی بیشتر شبکه باشد.

او رسیدن به اهداف متعالی شرکت و ماموریت تعریف شده آن را اصل و اساس تمامی فعالیت ها دانست و اظهار داشت: فضای موجود کسب و کار، سرعت و تنوع نیازها و خواسته های مشتریان می طلبد ما نیز همپای این تحولات، برنامه ها و استراتژی های خود را پیش ببریم.

مدیر عامل به رویکرد مثبت و متناسب با شرایط بازار، از سوی تیم جدید هیئت مدیره را یادآور شد و گفت: بررسی ها نشان می دهد با وجود مشکلات و تنگاهای موجود اقتصادی در سطح جامعه، امسال عملکرد شبکه پستی براساس پیش بینی های صورت گرفته، به ویژه در حوزه فنی و بازرگانی در بحث ارتقا و بهبود کیفیت محصول خوب عمل کرده است.

نعمتی در ادامه رشد 30 درصدی امانت در سال جاری را مورد تاکید قرار داد و حاکم شدن تفکر تیمی و شرکتی در سایه اعتماد و باور به توانمندی ها و ظرفیت های موجود را  عامل توفیقات شبکه دانست.

معاون وزیر در ادامه به پیچیدگی های حوزه بازار پرداخت و از مدیر کل بازاریابی و توسعه محصول خواست برنامه ای مدون، قابل پویش و متناسب با نیاز روز مشتریان را در اولویت اقدامات خود قرار دهد.

وی از حوزه بین الملل نیز به عنوان یکی از بخش های مهم شبکه یاد کرد و افزود: این حوزه می بایست با در نظر گرفتن اصل قلمرو واحد اتحادیه پستی جهانی، خود را با استانداردهای روز دنیا و همچنین شرایط تحریمی حاکم بر کشور هماهنگ کنند.

نعمتی حوزه تامین، نگهداری و پشتیبانی را یکی از پرمسئولیت ترین بخش های پست خواند و گفت: تهیه و تامین شرایط و امکانات خدمت رسانی 13 هزار کارمند شبکه پستی، اساس فعالیت های این حوزه است که نیازمند مدیریتی قوی، پویا و منسجم است.

 وی در خصوص اهمیت جایگاه سرمایه انسانی نیز گفت: توجه ویژه به آموزش تخصصی کارکنان و همچنین تقویت و بهبود انگیزه و تامین منافع آنان ضامن بقا و رشد و توسعه شرکت ملی پست در فضای رقابتی موجود است.

او در ادامه روابط عمومی را نیز حوزه ای تخصصی و زبان گویای سازمان در بین کارکنان و مشتریان خواند و گفت: معرفی نام و نشان معتبر پست و شناساندن خدمات و سرویس های متنوع و به روز شرکت ملی پست از مهمترین وظایف و مسئولیت های این حوزه است که انتظار می رود در سایه مدیریت جدید بیش از پیش محقق شود.

در پایان احکام انتصاب افروز به سمت مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب و کار، بهرامی مدیر کل پست بین الملل، سلگی مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی، حدادیان مدیر کل توسعه سرمایه انسانی و شمس مدیر کل روابط عمومی از سوی مدیر عامل به آنان اعطا شد و از مدیران پیشین این مجموعه ها قدردانی به عمل آمد.

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/07 11:00
V5.5.5.0