• ساعت : ۱۱:۳۷:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 1581
  • کد خبر : ۱۵۰۴۸۷
مدیرعامل در جلسه افتتاحیه جایزه ملی کیفیت
ارزیابی های مستمر در بهبود كیفیت موثر است
مدیرعامل در جلسه افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اهمیت ارزیابی های مستمر در راستای بهبود کیفیت تاکید کرد.

مدیرعامل در جلسه افتتاحیه جایزه ملی کیفیت:

ارزیابی های مستمر در بهبود کیفیت موثر است

 

مدیرعامل در جلسه افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اهمیت ارزیابی های مستمر در راستای بهبود کیفیت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در جلسه افتتاحیه ارزیابی شاخص ها و معیارهای مربوط به جایزه ملی کیفیت در حوزه پست پیشتاز گفت: با توجه به گستردگی شرکت ملی پست در سطح کشور و وجود 17 هزار دفتر ICT  روستایی و شهری، 1400 دفتر پستی دولتی، بیش از 12 هزار نیروی استخدامی رسمی، پیمانی و قراردادی، 2 هزار نیروی شرکتی و 14 هزار پیمانکار در بخش های توزیع به ویژه در مناطق کم برخوردار، جمع آوری اطلاعات بسیار دشوار است و از همین رو مستندسازی اطلاعات و ارزیابی های مستمر، منجر به بهبود کیفیت خدمات خواهد شد.

براساس این گزارش و طبق برنامه زمانبندی، این دوره از ارزیابی ها طی دو روز انجام خواهد شد که در روز نخست ارزیابان در قالب دو تیم پس از جلسه افتتاحیه با حضور در ساختمان های معاونت فنی و بازرگانی و معاونت برنامه ریزی به بررسی مستندات و داده های ارائه شده از سوی پست می پردازند.

در روز دوم نیز یکی از تیم های ارزیابی با حضور در ساختمان معاونت برنامه ریزی، معیارهای مرتبط با اداره کل تأمین، نگهداری و پشتیبانی، اداره کل مهندسی عملیات پستی، اداره کل امور مالی، دفتر طرح، برنامه و بودجه را بررسی خواهد کرد.

تیم دوم نیز در ساختمان معاونت فناوری و معاونت فنی و بازرگانی به بررسی معیارهای مرتبط با اداره کل نرم افزار و توسعه سرویس های الکترونیکی، اداره کل توسعه زیرساخت و امنیت شبکه، اداره کل حراست و امنیت پستی، دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان، دفتر مدیریت عملکرد و اداره کل بازاریابی و توسعه کسب و کار خواهند پرداخت.

در بعداز ظهر روز دوم نیز برنامه ارزیابی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ساختمان مرکزی پست و با حضور هر دو تیم از ارزیابان و مدیران و مسئولان مربوطه ادامه داشته و پس از جمع بندی نهایی مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/07 11:00
V5.5.5.0