• ساعت : ۱۴:۴۰:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 1616
  • کد خبر : ۱۵۱۴۰۷
دیدار مدیرعامل با كاركنان دفتر روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیرکل و کارکنان دفتر روابط عمومی دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار مدیرعامل با کارکنان دفتر روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیرکل و کارکنان دفتر روابط عمومی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در این دیدار که به همراه فریبا مرادی عضو هیئت مدیره و احمد جان بزرگی دبیر هیئت مدیره و امور استانها انجام شد، ضمن تبریک این مناسبت، اظهار داشت: ارتباط موثر و تعاملات سازنده بین درون و بیرون شرکت و تقویت جایگاه و موقعیت برند و نشان پست از اصلی ترین ویژگی های کارکنان این حوزه است.

وی نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های شبکه، کلیدی توصیف کرد و افزود: روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های مردم جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد .

مدیرعامل آگاهی کامل و همسو شدن همکاران روابط عمومی با تغییر و تحولات پیش روی شرکت به سمت ایجاد پلتفرم ارایه خدمات را مورد تاکید قرار داد و افزود: با اشراف کامل کارکنان این حوزه به تغییرات یاد شده است که می توان انتظار داشت بقیه همکاران در سطح شبکه، نسبت به تحولات آگاه شوند و در این مسیر حرکت کنند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/07 11:00
V5.5.5.0