• ساعت : ۱۳:۵۵:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 2017
  • کد خبر : ۱۶۱۷۳۳
    /  6
مدیرعامل در بازدید نوروزی، رشد ترافیك مرسولات را مثبت ارزیابی كرد
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جریان بازدید نوروزی از اداره کل تجزیه و مبادلات، روند ارسال مراسلات و رشد ترافیک قابل ملاحظه مرسولات را مثبت ارزیابی کرد.

مدیرعامل در بازدید نوروزی، رشد ترافیک مرسولات را مثبت ارزیابی کرد

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جریان بازدید نوروزی از اداره کل تجزیه و مبادلات، روند ارسال مراسلات و رشد قابل ملاحظه ترافیک مرسولات را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در این بازدید که به همراه حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی، احمد جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل و جمعی از مدیران حوزه فنی و بازرگانی انجام شد، از بخش های مختلف اداره کل تجزیه و مبادلات و باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب دیدار کرد.

مدیرعامل ضمن تبریک سال نو به تمامی کارکنان صدیق و مسئولیت پذیر شبکه پستی و قدردانی از زحمات آنان در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و افزایش حجم ترافیک مرسولات در روزهای پایانی سال، گفت: این تلاش ها منجر به افزایش چشمگیر ترافیک مرسولات پستی در این ایام نسبت به مدت مشابه سال قبل شد.

او افزود: این در حالیست که با توجه به نگرانی ها ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم پشتیبانی رهسپاری ریلی و هوایی مرسولات، شرکت ملی پست توانست با تکیه بر توان بالای نیروی انسانی و درایت مدیران کارآمد، از پس این مسئولیت خطیر برآمده و همچنان در خط مقدم خدمات رسانی به موقع و بی وقفه به هموطنان باشد.

نعمتی تلاش مضاعف تمامی کارکنان شبکه در سراسر کشور را ستودنی ارزیابی کرد و  از مدیران حوزه فنی و بازرگانی و ستادی شرکت خواست تا با پیش بینی شرایط و رصد مستمر عوامل و عملکردها، برنامه ریزی منسجم و جامعی را برای بهبود راهبری و مدیریت فرایندها به منظور تداوم خدمت رسانی تا رفع کامل بحران، در دستور کار قرار دهند.  

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/04/18 14:51
V5.5.5.0