• ساعت : ۱۲:۴۵:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 468
  • کد خبر : ۱۶۴۲۴۳
    /  2
نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی:
پست با ارائه خدمات نوین به اشتغال‌زایی در كشور كمك می‌كند
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل پست استان مرکزی، استفاده از خدمات نوین پست و همکاری با استارت‌آپ‌ها را گامی بلند در جهت اشتغال‌زایی توصیف کرد.

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی:

پست با ارائه خدمات نوین به اشتغال‌زایی در کشور کمک می‌کند

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل پست استان مرکزی، استفاده از خدمات نوین پست و همکاری با استارت‌آپ‌ها را گامی بلند در جهت اشتغال‌زایی توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار که عصر روز گذشته در دفتر نماینده مردم خمین برگزار شد، علیرضا نظری گفت: پست با گسترش خدمات روستایی نقش مهمی در توسعه و آبادانی کشور ایفا کرده است.

وی با بیان اینکه پست الگویی ممتاز برای سایر دستگاه ها در امر مشتری مداری و خدمت رسانی است، خاطرنشان کرد: شرکت ملی پست با تغییرات گسترده و استفاده از خدمات نوین و همکاری با استارت آپ ها، خوشبختانه توانسته گام های موثری در زمینه اشتغال زایی بردارد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از سرویس های متعدد پستی، خواستار معرفی هرچه بیشتر سرویس ebazar و پست مستقیم به مدیران بنگاه های کوچک اقتصادی در شهرستان خمین شد.

در این دیدار محمدرضا عباسی مدیرکل پست استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای پست استان و شهرستان خمین خواستار همدلی و همیاری مسئولان ارشد استان به ویژه نمایندگان از طرح های دردست اقدام شرکت ملی پست شد.

وی افزود: طرح GNAF یکی از طرح های زیربنایی در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک است که همکاری سایر سازمان های ذیربط با این طرح اجتناب ناپذیر است.

مدیرکل پست استان مرکزی با اشاره به دشواری‌های کار در شرایط شیوع ویروس کرونا اضافه کرد: با توجه به افزایش چشمگیر مرسولات به خصوص خریدهای اینترنتی در این دوره، شبکه پستی با تمام امکانات و نیروی انسانی ، بدون تعطیلی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همچنان به خدمت رسانی مشغول است.

در پایان این دیدار، مدیرکل پست استان با اهدای تمبر شخصی، از علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/04 00:07
V5.5.5.0