• ساعت : ۱۲:۵۳:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 1341
  • کد خبر : ۱۶۶۵۲۴
    /  4
مدیرعامل از منطقه پستی شمال شرق تهران بازدید كرد
رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست با حضور در منطقه پستی شمال شرق استان تهران، از واحد های ستادی و اجرایی بازدید کرد.

مدیرعامل از منطقه پستی شمال شرق تهران بازدید کرد

رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست با حضور در منطقه پستی شمال شرق استان تهران، از واحد های ستادی و اجرایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این بازدید که صبح امروز پنجشنبه 24 مهر ماه به اتفاق بهزاد اقبالخواه و محمدرضا قادری اعضای هیئت مدیره، حسن عمیدی مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران و کاوه قورچیان مدیرکل منطقه پستی شمال شرق انجام گرفت مدیرعامل ضمن بازدید، با کارکنان بخش ها و واحدهای مختلف گفت و گو کرد.

سبحانی‌فر در ابتدا با حضور در اداره توزیع، واحدهای اینترنتی، 193، امانت، پست های وارده و صادره، انبار نگهداری و ارسالی مرسولات، از نزدیک در جریان فرایند کاری کارکنان، روند اجرای رهسپاری مرسولات پستی، نرخ و نوع سرویس های جاری قرار گرفت.

معاون وزیر با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی در خصوص محیط کار موزعین، اظهار داشت: با وجود بیماری کرونا از تجمع کارکنان در کنار هم باید جلوگیری شود و از محل های ستادی و نواحی مختلف اداره توزیع منطقه استفاده گردد.

مدیرعامل همچنین با بررسی فرایندهای پستی، مدت سیر مرسولات، سرویس های ارائه شده، مدت زمان نگهداری و رهسپاری مرسولات و مدت زمان نگهداری مرسولات معطله خواستار تسریع در امور اجرای فرایندها شد.

در جریان این بازدید کاوه قورچیان مدیرکل منطقه پستی شمال شرق ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته به تشریح ظرفیت ها، اهداف و برنامه پیشرو در راستای ارائه خدمات مطلوب به سازمان ها و اقشار مختلف مردم پرداخت.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/08/05 20:39
V5.5.5.0