• ساعت : ۱۹:۴۰:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 1247
  • کد خبر : ۱۶۷۰۲۳
    /  5
معاونین شركت ملی پست راهبردهای حوزه كاری خود را تشریح كردند
با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی، معاونین مدیرعامل، سیاستها و راهبردهای حوزه کاری خود را تشریح کردند.

معاونین شرکت ملی پست راهبردهای حوزه کاری خود را تشریح کردند

 

با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی، معاونین مدیرعامل، سیاستها و راهبردهای حوزه کاری خود را تشریح کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این جلسه که عصر امروز با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران کل استانها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، محمد محسنی معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت گفت: در حوزه توسعه سرمایه انسانی، ساختار نیروی انسانی واحدهای اجرایی در استان تهران در حال تکمیل و تصویب است.

وی افزود: استعدادیابی کارکنان و ارزیابی عملکرد کارکنان به صورت دوره ای و منظم در حال اجراست و امیدوار هستیم که بتوانیم با پرداختی های متناسب با عملکرد، انگیزه کارکنان را در سطح بالایی نگه داریم.

معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت شرکت ملی پست اضافه کرد: با توجه به محدودیت منابع هدف اصلی شرکت، بهره وری، کاهش هزینه و افزایش کارایی، از طریق مدیریت هزینه ها است.

حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی نیز در این جلسه گفت : برای حفظ هماهنگی و یکسان سازی و تأمین کیفیت مورد نیاز در ارائه خدمات، به صورت مستمر با استانها در تماس هستیم و امیدواریم بتوانیم استفاده از ترولی‌ها را در مراکز تجزیه و مبادلات سراسر کشور آغاز کنیم.

وی افزود: متعاقب جلساتی که با مدیران راه آهن و شرکت رجا داشتیم، انتظار داریم که در ماه جاری قطار اختصاصی پست برای مبادله مرسولات مورد بهره برداری واقع شود و در فاز اول در مسیر تهران به اهواز از این امکان بهره ببریم.

غضنفری با بیان اینکه استفاده از باکسهای پلاستیکی باعث افزایش کیفیت کار پست می شود و لازم است در همه استانها جدی گرفته شود گفت: باید اطلاعات وارد شده در سامانه های PFP  و TQM خیلی دقیق باشند چون همین اطلاعات مبنای تصمیمات خواهد بود.

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست اضافه کرد: در حوزه بازاریابی نیز، هدف اصلی ما استفاده از سرویسهای با ارزش افزوده با میانگین نرخ است.

محمدرضا قادری سرپرست معاونت فناوری نیز با تأکید بر اهمیت آموزش بر بهبود عملکرد و نتایج ارزیابی ها، خواستار توجه ویژه همه مدیران به این موضوع شد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/26 16:07
V5.5.5.0