• ساعت : ۱۳:۱۱:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 747
  • کد خبر : ۱۶۸۴۱۶
    /  6
معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات در بازدید از پست خراسان رضوی:
ظرفیت‌های زیادی برای توسعه كسب و كارهای استارت‌آپی وجود دارد
معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات در مشهد گفت: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه کسب و کارهای استارت‌آپی وجود دارد که این ظرفیت‌ها باید مورد استفاده قرار گیرد.

معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات در بازدید از پست خراسان رضوی:

ظرفیتهای زیادی برای توسعه کسب و کارهای استارت‌آپی وجود دارد

 

معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد  گفت: ظرفیتهای زیادی برای توسعه کسب و کارهای استارت‌آپی وجود دارد که این ظرفیت‌ها باید مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، سجاد بنابی صبح امروز در بازدید از اداره کل پست خراسان رضوی که به همراه بهزاد اقبال‌خواه عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، محمدرضا فنایی رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات و سیداحمد موسوی مدیر کل پست استان انجام شد، افزود: اختصاص بخشی از ساختمان مرکزی پست خراسان رضوی به این منظور، گامی مهم در راستای ایجاد فرصت برای توسعه و گسترش این کسب و کارهای نوپا به شمار می‌آید.

وی در ادامه حضور در اداره کل پست خراسان رضوی، ابتدا از بخش‌های مختلف بزرگترین پارک تولید محتوای دیجیتال کشور که در طبقه چهارم اداره کل پست استان واقع شده است بازدید کرد و در ادامه روند خدمات‌رسانی پست در  واحدهای مبادلات، گمرک امانات تجاری، توزیع، خرید اینترنتی و  اداره امور پستی را مورد بررسی قرار داد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/25 15:46
V5.5.5.0