• ساعت : ۹:۹:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 456
  • کد خبر : ۱۶۸۴۲۸
    /  5
معاون فناوری وزارت ارتباطات در پست مشهد:
هیچ كسب و كاری نباید از حوزه فناوری عقب بماند
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد گفت: امروزه فناوری در همه بخش‌های جامعه رخنه کرده، بنابراین هیچ کسب و کاری نباید از این حوزه عقب بماند.

معاون فناوری وزارت ارتباطات در پست مشهد:

هیچ کسب و کاری نباید از حوزه فناوری عقب بماند

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد گفت:  امروزه فناوری در همه بخش‌های جامعه رخنه کرده، بنابراین هیچ کسب و کاری نباید از این حوزه عقب بماند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، سیدستار هاشمی روز گذشته در بازدید از اداره کل پست خراسان رضوی که به همراه حمید مظاهری مدیر کل دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری و دیگر مدیران حوزه ارتباطات استان انجام شد، ضمن تاکید بر ضرورت تغییر تفکر و روش‌های سنتی در کسب و کار، افزود: حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی می‌طلبد بیش از گذشته به حوزه فناوری‌های نوین توجه شود.

معاون وزیر ارتباطات با حضور در اداره کل پست خراسان رضوی، ابتدا از بخش‌های مختلف بزرگترین پارک تولید محتوای دیجیتال کشور که در طبقه چهارم اداره کل پست استان واقع شده است بازدید کرد و در ادامه فرایند ارایه خدمات پستی در واحدهای اجرایی پست را مورد بررسی قرار داد.

سید احمد موسوی مدیر کل پست خراسان رضوی نیز در جریان این بازدید گزارشی از روند فعالیت پست استان در ایام شیوع ویروس کرونا و اقدامات انجام شده در تغییر زیر ساخت‌‌ها و استفاده از فناوری های نوین ارایه داد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/25 15:46
V5.5.5.0