• ساعت : ۱۲:۸:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 623
  • کد خبر : ۱۶۸۴۳۰
وزیر ارتباطات در مراسم افتتاح تلکام 99:
خدمات پست در شرایط فعلی، چند برابر ظرفیتش است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم گشایش بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام گفت: خدمات‌دهی شرکت ملی پست در شرایط شیوع ویروس کرونا، چند برابر ظرفیت و امکاناتش است.

وزیر ارتباطات در مراسم افتتاح تلکام 99:

خدمات پست در شرایط فعلی، چند برابر ظرفیتش است

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم گشایش بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (تلکام) گفت: خدمات‌دهی شرکت ملی پست در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، چند برابر ظرفیت و امکاناتش است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدجواد آذری جهرمی در این مراسم در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه ظرفیت‌های پست به‌ویژه در بحث فضاهای فیزیکی و نیروی انسانی به حد اشباع رسیده است، افزود: خدمت‌رسانی مدیران و کارکنان این شبکه به مردم در این شرایط، قابل تقدیر و ستودنی است.

وی با تاکید بر اینکه در کشور ما همواره تلاش شده از تهدیدها به‌عنوان فرصت استفاده شود، تصریح کرد: این شرایط موجب بروز خلاقیت‌ها و بهره‌گیری از تکنولوژی‌ها و شیوه‌های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در ارایه خدمات هستیم و به زودی شاهد راه اندازی یک مرکز هوشمند تجزیه و مبادلات پستی خواهیم بود.

این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور شرکت‌های مخابراتی و ارائه‌دهنده سرویس‌های اینترنتی همچنین فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال برگزاری است.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/25 15:46
V5.5.5.0