• ساعت : ۱۴:۳۵:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 1434
  • کد خبر : ۱۵۱۲۱۸
نامه دانش آموز قمی، منتخب مسابقه نامه نگاری 2019 شد
نامه فاطمه معظمی دانش آموز 9 ساله اهل قم، به عنوان نامه برتر مسابقه بین المللی نامه نگاری سال 2019 در ایران شناخته شد.

نامه دانش آموز قمی، منتخب مسابقه  نامه نگاری 2019 شد

 

نامه فاطمه معظمی دانش آموز 9 ساله اهل قم، به عنوان نامه برتر مسابقه بین المللی نامه نگاری سال 2019 در ایران شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در پی برگزاری چهل و هفتمین دوره مسابقات بین المللی نامه نگاری ویژه نوجوانان از سوی اتحادیه پستی جهانی با موضوع  " نامه ای به قهرمان زندگی من" نفرات برتر این رقابت در ایران انتخاب و معرفی شدند .

این رقابت بین المللی با توجه به موضوع جذابی که داشت بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نزدیک به سه هزار نامه از اقصی نقاط کشور به روابط عمومی این شرکت ارسال شد.

از میان این آثار، نامه فاطمه معظمی از شهر قم که پدربزرگش را به دلیل ایفای نقش موثر در جامعه به عنوان قهرمان زندگی خود معرفی کرده، رتبه اول را به خود اختصاص داد که این نامه پس از ترجمه برای شرکت در مسابقه جهانی به دفتر بین المللی اتحادیه پستی جهانی در برن سوئیس ارسال می شود.

براساس نتایج این مسابقه، نامه های زهرا علی‌پور از ارومیه و ژوان‌ مرادی از سنندج نیز به ترتیب رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

با توجه به استقبال زیاد از این مسابقه و کثرت شرکت کنندگان، هیئت داوران نامه های رسیده را با رعایت قواعد نامه نگاری از جمله توجه به معیار های ذکر شده در فراخوان، توجه به موضوع ویژه، جهان شمول بودن پیشنهادها و ارایه راهکارهای جهانی مورد بررسی و ارزیابی قرار داد؛ نامه 22 نفر دیگر از شرکت کنندگان را نیز به عنوان آثار منتخب معرفی شد.

مسابقه بین المللی نامه نگاری همه ساله با هدف تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان ، ترویج فرهنگ مکاتبه به عنوان یکی از کم هزینه ترین و احساسی ترین روش های برقراری ارتباط، ارتقای سطح کیفی نگارش کودکان و نوجوانان و استفاده از خدمات پستی برگزار می شود.

برای مشاهده فهرست نفرات برگزیده اینجا را کلیک کنید.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/11/30 15:31
V5.5.5.0